نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در دسترس قرار گرفت

14 آبان 1398 - 21:30

همان‌طور که مطلع هستید، به تازگی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 رسما رونمایی شد و بسیاری از بازی‌بازان در سراسر جهان، اقدام به پیش‌خرید آن کردند. اکنون این بازی برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفته است.

بله درست خواندید؛ بازی Red Dead Redemption 2 را هم‌اکنون می‌توانید برروی سرور اپیک گیمز تجربه کنید. اما کاربران فروشگاه استیم به منظور تجربه‌ی این بازی، بایستی تا ماه دسامبر صبر کنند. بازی Red Dead Redemption 2 با تمرکز بر شخصیت آرتور موگان (Arthur Morgan)، یار وفادار داچ ون در لیند (Dutch Van Der Linde)، شما را راهی ماجراجویی شگفت‌انگیزی در غرب وحشی می‌کند. البته ماجرا به همین نقطه ختم نمی‌شود و دار و دسته‌ی داچ ون در لیند به دلیل رواج شهرهای صنعتی، به خطر می‌افتد.

لازم به اشاره است که بازی Red Dead Redemption 2 با نرخ فریم آزاد و کیفیت تصویر ۸k برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی اجرا می‌شود. همچنین قابلیت Photo Mode و محتوای جدیدی نیز برای این نسخه در دسترس قرار گرفته است. به علاوه، تمامی به‌روزرسانی‌ها و محتویات اضافه‌ی Red Dead Online نیز به این نسخه منتقل شده است.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی این نسخه را از نشانی قرار گرفته، تماشا کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مرتبط با این بازی، تحت عنوان «بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی» به قلم مهدی رضایی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه نمایند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید