تریلر هنگام انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

9 آبان 1398 - 18:30

سرانجام شرکت راک‌استار تریلر هنگام انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد. در این تریلر، بخش‌هایی از محیط‌ها، درگیری‌ها و سکانس‌هایی از داستان بازی نمایش داده شده است.

حدود یک ماه پیش بود که راک‌استار رسما نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را تایید و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد. چندی پیش نیز مشخصات رسمی سیستم مورد نیاز بازی به همراه چند تصویر از این عنوان ارائه گردید. در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، شاهد محتویات اضافی در بخش داستانی خواهیم بود. در بخش گرافیکی و جلوه‌های بصری نیز باید به ارتقای عمق دید، انعکاس‌های بهبودیافته، بهبود سایه‌ها، بهبود کیفیت برف و البته بالاتر رفتن کیفیت بافت‌ها اشاره کرد. همچنین رزولوشن‌ ۴K نیز برای این بازی تایید شده‌ است. علاوه بر این موارد، شما می‌توانید بازی را برروی نرخ فریم ۶۰ تجربه کنید که به طور حتم از نظر بصری یک تجربه‌ی لذت‌بخش و بی‌نظیر را به بازی‌باز ارائه خواهد داد. همچنین به تازگی، پیش‌دانلود این بازی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۴K

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار دارد و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. این عنوان قرار است با یک ماه تاخیر برروی فروشگاه استیم عرضه شود. همچنین این اثر در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس مشترکان سرویس گوگل استیدیا نیز قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر، تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی و همچنین نقد و بررسی این اثر با نام  بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی را در وب‌سایت گیمفا مشاهده و یا مطالعه بفرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید