به‌روزرسان ۱/۵ بازی Gears 5 منتشر شد | شخصیت‌های جدید و بازگشت تمام کننده‌ی Curb Stomp

PC ، Xbox One ، اخبار بازی ، تریلر ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

به‌روزرسان بزرگ نسخه‌ی ۱/۵ بازی Gears 5 روز گذشته در برخی مناطق منتشر شد و موارد جدید زیادی را به این عنوان محبوب اضافه کرد؛ از اضافه شدن شخصیت‌های جدید و بازگشت تمام کننده‌ی کلاسیک Curb Stomp گرفته تا بسیاری بهبود دیگر.

اول از هر چیز بیایید در مورد شخصیت‌های جدید Operation 1 صحبت کنیم. این به‌روزرسان ۶ شخصیت قابل بازی متنوع را به Gears 5 اضافه می‌کند. چهار شخصیت اول بازی شامل COG Gear ،DeeBee ،Warden و General RAAM می‌شوند. شما می‌توانید این شخصیت‌ها را از طریق سیستم Totem و یا پرداخت ۵۰۰ واحد Iron بدست آورید. اگر می‌خواهید این افراد را تنها با تجربه‌ی معمولی بازی کسب کنید، در حال حاضر پیش بینی شده‌ است که آزاد کردن هر شخصیت به تقریباً ۱۰ ساعت نیاز خواهد داشت.

با این‌که می‌توان در بخش Versus Multiplayer از این شخصیت‌ها به عنوان پوسته استفاده کرد، اما آن‌ها در بخش‌های دیگر شخصیت‌های جداگانه‌ای هستند. این بدین معنی است که هرکدام به توانایی‌های ویژه‌ای دسترسی دارند. COG Gear در هر سه بخش Arcade، Escape و Horde از مهارت‌های جدیدی بهره می‌برد. علاوه بر دریافت active reload به ازای هر Kill در بخش Arcade، وی‌ می‌تواند هم تیمی‌های خود را نیز بلافاصله در PVE احیا کند. همچنین باید اشاره کنیم که اسکین‌های COG Gear شامل Private Vermelo و  Private Casan می‌شوند.

از طرف دیگر، General RAAM تنها در بخش Arcade قدرت جدیدی را دریافت کرده که در واقع همان مهارت شخصیت COG Gear است. توانایی ویژه‌ی شخصیت‌های Warden و Deebee نیز تنها مختص Arcade است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا دشمنان را از پشت دیوار‌ها مشاهده کنند.

اگر می‌خواهید شخصیت‌های جدید را از طریق سیستم Token آزاد کنید، باید چالش‌های منحصر به فردی را انجام دهید:

  • COG Gear: به عنوان یکی از شخصیت‌های تیم COG، در بخش‌های Horde و Escape تعداد ۲۰۰ assist را بدست آورید
  • Deebee: در بخش‌های Horde و Escape تعداد ۱۰۰ Reject Kill را کسب کنید
  • Warden: در بخش‌های Horde و Escape تعداد ۱۰ Warden را از بین ببرید
  • General RAAM: تعداد ۳۰ شخصیت COG را در نقش Swarm‌ها اعدام کنید

شما می‌توانید تریلر معرفی گروه اول شخصیت‌های جدید را در قسمت پائین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

از طرف دیگر، دو شخصیت جدید Grace و Rev-9 Terminator نیز از فیلم Terminator: Dark Fate اضافه شده‌اند. این افراد به عنوان بسته‌ای جداگانه به شخصیت‌های Sarah و T-800 پیوسته‌اند. در نظر داشته باشید که قیمت هر بسته‌ی شخصیت در فروشگاه مایکروسافت معادل ۲۰ دلار است.

تریلر شخصیت‌های فیلم Terminator: Dark Fate نیز در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همچنین پیش‌تر در مورد بازگشت تمام کننده‌ی محبوب Curb Stomp توضیح دادیم. به گفته‌ی کوالیشن (Coalition)، در آینده حرکات کلاسیک دیگر سری نیز به Gears 5 اضافه خواهند شد. در نهایت باید یادآوری کنیم که این استودیو با افرادی که مسابقه‌های چندنفره را ترک می‌کنند، به شدت برخورد خواهد کرد. پس حتماً مسابقه‌‌ای که شروع می‌کنید را تا انتها ادامه دهید؛ چراکه در غیر این صورت ممکن است برای مدتی طولانی محروم شوید.

بازی Gears 5 هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی جذاب، شما می‌توانید نقد و بررسی آقای امیرمهدی نامجو تحت عنوان «اره، گلوله، خون» را مطالعه کنید. همچنین ساخته‌ی کوالیشن یکی از زیبا‌ترین عناوین نسل نهم محسوب می‌شود و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن نیز به خوبی بهینه شده است. اگر به مباحث فنی بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم به ویدئوی تحلیل فنی این عنوان نیز نگاهی بیاندازید.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 7٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید