تریلر جدید بازی Gears 5 به معرفی گروه The New Day می‌پردازد

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

همانطور که اخیراً در توییتر فاش شد، عنوان انحصاری Gears 5 امروز میزبان مجموعه‌ی جدیدی از مهمانان دنیای بازی‌های ویدئویی خواهد بود. سه عضو محبوب و مشهور گروه کشتی‌ The New Day قرار است از امروز نخستین حضور خود را در بازی Gears 5 به ثبت رسانند. Xavier Woods ،Kofi Kingston و Big E از هم‌اکنون می‌توانند زره‌های مخصوص خود را به تن کرده و به سلاخی و کشتار انبوه لوکاست‌ها بپردازند. این قهرمانان متناسب با لباس اصلی خود در مسابقات WWE، زره‌های رنگارنگ و تجهیزات جنگی منحصر به فردی دریافت خواهند کرد که از طراحی مخصوصی برخوردار خواهند بود.

به مناسبت ورود این سه مبارز جدید به دنیای بازی Gears 5، بخش اکس‌باکس شرکت مایکروسافت تریلر جدیدی تحت عنوان Raw Tag Team Champions را با مخاطبین به اشتراک گذاشته که به معرفی گروه The New Day می‌پردازد و بخش‌هایی از مبارزه‌ی آن‌ها با ارتش لوکاست‌ها را نشان می‌دهد. با توجه به این که این ویدئو مربوط به گروه The New Day است، معرفی و حضور آن‌ها با انواع نورپردازی‌های رنگارنگ و حرکات خشن و خاص WWE همراه است.

ویدئوی مربوطه با ورود سه سوپراستار Woods ،Kofi Kingston و Big E در حالی که زره‌های درخشان COG مخصوص به خود را بر تن دارند، آغاز می‌شود و ما شاهد شبیه‌سازی دقیق مدل‌های این قهرمانان با کیفیت بالا و واقع‌گرایانه‌ هستیم. پس از آن در تریلر چندین صحنه‌ی اکشن را خواهیم دید که در واقع عملکرد این قهرمانان در مبارزات و میدان نبرد را نشان می‌دهند. همچنین می‌توان مشاهده کرد که اسلحه‌هایی با کریستال‌های صورتی و برگرفته از نماد گروه The New Day در دست این مبارزان قرار دارد. به نظر می‌رسد رفتار و حرکات ویژه‌ی این سه قهرمان کاملا به مانند برنامه‌های WWE شبیه‌سازی شده و در میدان نبرد شاهد اجرا شدن بسیاری از آن‌ها خواهیم بود.

سه مبارز گروه The New Day که دارای سابقه‌ی طولانی‌ترین حفظ مقام قهرمانی تیمی در تاریخ رقابت‌های WWE هستند، می‌توانند در کنار شخصیت‌های مهمان دیگر به مانند The Terminator ،Sarah Connor و قهرمان‌های سری Halo یعنی Kat و Emile در فهرست مبارزان منحصر به فرد بازی Gears 5 قرار گیرند. البته مهم‌ترین شخصیت مهمان بازی را می‌توان یکی از افسانه‌های دنیای WWE یعنی دیو باتیستا (Batista) به شمار آورد که از زمان عرضه‌ی این اثر در نسل نهم در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

عنوان اکشن و ماجراجویی Gears 5 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و سری کس عرضه شده است. شما در پایان می‌توانید تریلر معرفی گروه The New Day را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید