یک بسته الحاقی سرگرم کننده؛ نقدها و نمرات Gears 5: Hivebusters

۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
Gears 5: Hivebusters

استودیوی کوالیشن (The Coalition) مدتی پیش اولین بسته الحاقی داستانی بازی Gears 5 را تحت عنوان Hivebusters منتشر کرد. حال در این قسمت قصد داریم به نقدها و نمرات این بسته الحاقی جدید بپردازیم. با ما همراه باشید.

مرور کلی بر بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters

بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters شامل داستان شخصیت‌های کیگان (Keegan)، لانی (Lahni) و مک (Mac) می‌شود که ما آن‌ها را قبلاََ در حالت فرار (Escape) دیده بودیم. این گروه به Scorpio مشهور هستند. این محتوای اضافه شده شامل یک بخش داستانی کاملاََ جدید است که برای حدود 3 ساعت بازی‌بازان را سرگرم می‌کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی کوالیشن، در این بسته‌ی الحاقی بازی‌بازان به همراه شخصیت‌های اعلام شده وارد جزایر گالانگی (Galangi) خواهند شد تا با دشمنی با نام واکاتو (Wakaatu) مبارزه کنند. بازی‌بازان می‌توانند این بخش جدید داستانی را به صورت تک‌نفره و یا سه نفره‌ی Co-op تجربه نمایند. همچنین در کنار این محتوا، شاهد یک به‌روزرسانی جدید هستیم که بهبودهای متعددی را به همراه می‌آورد و بازی را روان‌تر از گذشته می‌کند.

استودیو کوالیشن در گذشته اعلام کرده بود که علاقه‌ای به ساخت بسته الحاقی داستانی برای بازی Gears 5 ندارد. با این حال، خانم زویی کورنوئه (Zoë Curnoe)، تهیه‌کننده‌ی Gears 5، مدتی پیش بیان کرد که آن‌ها پس از دیدن درخواست بالای طرفداران، سرانجام تصمیم به توسعه‌ی این بسته الحاقی داستانی گرفتند. بسته الحاقی Hivebusters در حال حاضر و با قیمت 20 دلار بر روی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین مشترکین ایکس‌باکس گیم‌پس آلتیمیت (Xbox Game Pass Ultimate) نیز به صورت رایگان به آن دسترسی خواهند داشت.

Gears 5: Hivebusters

حال به بررسی نقدها و نمرات بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters می‌پردازیم.

Video Chums: 8.2/10

Gears 5: Hivebusters یک تجربه‌ی ضروری برای طرفداران سری Gears به شمار می‌رود. وجود صحنه‌های جذاب در مبارزات و گیم‌پلی هیجان‌انگیز موجب می‌شود تا پس از اتمام آن، بار دیگر به تجربه‌ی این بسته الحاقی بپردازید.

IGN: 8/10

با وجود برخی ضعف‌ها در روابط میان شخصیت‌ها، Hivebusters همه‌ی موارد لازم را برای یک تجربه‌ی عالی از Gears در خود دارد و در ارائه‌ی آن به مخاطب بسیار خوب عمل می‌کند.

IGN Italia: 8/10

بسته الحاقی کوتاه Hivebusters را می‌توان چکیده و مجموع برخی از عناوین سری Gears دانست. مدت زمان کوتاه این بسته الحاقی به نویسندگان اجازه داد تا یک داستان سینمایی‌تر و جذاب‌تر را به همراه همه‌ی سناریوهای متنوع به مخاطب ارائه دهند. به طور کلی، طرفداران این فرنچایز از تجربه‌ی سه ساعته‌ی Hivebusters در حالت تک‌نفره و Co-op آن لذت خواهند برد.

GamingBolt: 8/10

بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters مملو از صحنه‌های اکشن عالی، نبردهای هیجان‌انگیز، شخصیت‌های قوی و جلوه‌های بصری بسیار زیبا است. تجربه‌ی این بسته الحاقی برای طرفداران سری Gears ضروری خواهد بود.

MGG Spain: 8/10

Gears 5: Hivebusters هر آنچه را که از سری Gears انتظار داریم، در خود دارد. از جمله‌ی این موارد می‌توان به اکشن بسیار خوب، داستان ساده و مناسب و طراحی عالی مراحل برای نبردهای جنگی اشاره کرد. با وجود مدت زمان کم این بسته الحاقی، تجربه‌ی آن تا پایان لذت‌بخش است.

Windows Central: 8/10

بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters تغییرات خوبی را اعمال کرده است و در عین حال، محیط‌های زیبایی را به‌ بازی‌بازان نشان می‌دهد. این بسته الحاقی با داشتن مکانیزم‌های جذاب در گیم‌پلی و شخصیت‌های خوب، تجربه‌ای لذت‌بخش برای طرفداران سری Gears خواهد بود.

نمرات Gears 5: Hivebusters

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید