Void Spirit، دیگر قهرمان جدید بازی Dota 2، معرفی شد

۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

شرکت ولو (Void Spirit) امروز از یکی دیگر از شخصیت‌های جدید بازی محبوب Dota 2 که در آینده به بازی اضافه می‌شوند، رونمایی کرد. قهرمان بعدی بازی Void Spirit نام داشته و هم‌زمان با انتشار به‌روزرسان The Outlanders در دسترس کاربران و هواداران قرار خواهد گرفت.

پنجمین روز از مرحله‌ی اصلی مسابقات The International 2019 نیز به پایان رسید. تیم OG با پیروزی در مقابل LGD توانست به اولین تیم راه یافته به مرحله‌ی پایانی تبدیل شود. در صورت پیروزی تیم OG در فینال که فردا برگزار می‌شود، این تیم در کنار دریافت جایزه‌ی ۱۵ میلیون دلاری، به اولین تیمی تبدیل می‌شود که توانسته است قهرمان دو دوره‌ی این مسابقات شود. تیم OG، سال گذشته نیز تیم LGD را در مرحله‌ی فینال شکست داده و به قهرمان این مسابقات تبدیل شده بود.

در کنار مسابقه‌ی نیمه‌نهایی، امروز یک مسابقه‌ی دیگر بین دو تیم Team Secret و Team Liquid نیز برگزار شد که با پیروزی Team Liquid و حذف Team Secret از مسابقات پایان یافت. در آخرین مرحله‌ی بازی‌ها، Team Liquid به مصاف LGD خواهد رفت که برنده‌ی این دیدار به مرحله‌ی نهایی صعود خواهد کرد. در صورت پیروزی Team Liquid، هر دو تیم حاضر در مرحله‌ی نهایی شانس کسب دومین قهرمانی خود در مسابقات جهانی را خواهند داشت. با این حال، در صورت برد تیم LGD، همانند سال گذشته، مرحله‌ی نهایی دوباره بین دو تیم LGD و OG برگزار خواهد شد و باید منتظر ماند و دید آیا تاریخ دوباره تکرار شده و تیم OG پیروز میدان خواهد بود یا این‌که LGD بالاخره اولین قهرمانی خود در این مسابقات را کسب خواهد کرد.

با پایان مسابقه‌ی بین دو تیم Team Secret و Team Liquid، شرکت ولو هواداران را با معرفی شخصیت جدید بازی Dota 2 غافل‌گیر کرد. این شخصیت جدید که Void Spirit نام دارد، هم‌زمان با انتشار به‌روزرسان بزرگ بازی با نام The Outlanders به جمع قهرمانان این عنوان محبوب اضافه می‌شود. برخلاف شخصیت Snapfire که روز گذشته معرفی شده بود، بازه‌ی زمانی انتشار این به‌روزرسان و شخصیت Void Spirit هنوز مشخص نشده است.

در ویدئوی معرفی شده، Void Spirit خود را با عنوان برادر دیگر شخصیت‌های Spirit (سه شخصیت Earth Spirit، Fire Spirit و Storm Spirit در حال حاضر در بازی حضور دارند) معرفی کرده و بیان می‌کند که زمان آن فرا رسیده است تا او از مخفی‌گاه خود بیرون آمده و برادران خود را نجات دهد. در این ویدئو، Void Spirit یک دریچه (Portal) ایجاد کرده و به سالن برگزاری مسابقات سفر می‌کند که احتمالا به یکی از توانایی‌های این قهرمان جدید اشاره دارد. درست پیش از پایان یافتن این ویدئو، Void Spirit سلاح خود که یک اسلحه‌ی شمشیر مانند دوطرفه است را نیز نمایش داده و بلافاصله از صحنه ناپدید می‌شود.

شرکت ولو در طول سال‌های گذشته، چندین قهرمان‌ جدید را در جریان مسابقات The International معرفی و سپس به بازی اضافه کرده بود. آخرین قهرمان بازی Mars نام دارد که در جریان مسابقات سال گذشته معرفی و سپس در اواسط اسفند ماه همان سال به بازی اضافه شد. باید منتظر ماند و دید با توجه به برنامه‌ی شرکت ولو برای ایجاد تغییرات اساسی در سیستم مسابقات رقابتی (Ranked Match)، این قهرمان جدید چه زمانی به بازی اضافه می‌شود.

شما می‌توانید تریلر معرفی این قهرمان جدید را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید