Snapfire، قهرمان جدید بازی Dota 2، معرفی شد

۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

در جریان آخرین مسابقه‌ی چهارمین روز از مرحله‌ی اصلی مسابقات The International 2019، شرکت ولو (Valve) به شکلی کاملا غیرمنتظره از جدیدترین قهرمان بازی Dota 2 رونمایی کرد. شخصیت Snapfire در زمان استراحت مسابقه‌ی دو تیم Evil Geniuses و Team Liquid به صورت رسمی معرفی شد.

Snapfire یک شخصیت مونث و مسن با موهای سفید است که سوار بر یک مارمولک سرخ آتش‌افکن، یک سبد پر از کلوچه‌های خوشمزه را با خود جابه‌جا می‌کند. بسیاری از کاربران ظاهر مارمولک این شخصیت را با Toothless، اژدهای نقش اصلی سری How to train your dragon، مقایسه کرده‌اند.

ویدئوی معرفی شخصیت Snapfire در محیطی با تم غرب وحشی جریان داشت. براساس این ویدئو، توانایی‌های Snapfire بیشتر حول کلوچه‌ها و مارمولک این شخصیت جریان دارند. این شخصیت نوعی تفنگ نیز در اختیار دارد که احتمالا به Range بودن این قهرمان اشاره دارد. او می‌تواند با استفاده از کلوچه‌هایی که در اختیار دارد، به نحوی اعضای تیم خودی را برای لحظاتی به شدت تقویت کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مارمولک شما می‌تواند با یک پرش خود را به دشمن رسانده و آن‌ها را به آتش بکشد. در کنار این موارد، شما می‌توانید سلاح خود را برروی زین مارمولک سوار کرده و با قدرت و شدت بیشتری به دشمنان شلیک کنید. در ابتدای این ویدئو، مارمولک شما به Batrider حمله می‌کند که مشخص نیست این یکی از توانایی‌های Snapfire است یا این‌که تنها به بخشی از این ویدئو مربوط می‌شود.

اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که به داستان شخصیت‌های بازی علاقه دارید، بد نیست بدانید که در این ویدئو، شخصیت Timbersaw این قهرمان جدید را با عنوان عمه صدا می‌زند و به شدت تلاش دارد تا کلوچه‌ها را از عمه‌ی خود بدزدد. براساس ویدئوی منتشر شده، Snapfire پاییز امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید ویدئو منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید