Inside Xbox | تاریخ انتشار بازی Groundhog Day: Like Father Like Son اعلام شد

28 مرداد 1398 - 21:01

بالاخره تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی Groundhog Day: Like Father Like Son اعلام شد؛ همچنین تریلری نیز از این بازی به نمایش درآمد که شما با دیدن آن به‌وجد خواهید آمد.
با توجه به گفته‌ی استودیوی Tequila Works، بازی Groundhog Day: Like Father Like Son قرار است تا در ماه سپتامبر و برای کنسول پلی‌استیشن وی‌آر، هدست Oculus Rift و HTC Vive عرضه شود. این بازی که ۲۹.۹۹ دلار قیمت داشته را می‌توانید از تاریخ ۲۰ ماه آگوست و با قیمت ۲۶.۹۹ از فروشگاه‌های Oculus Store، پلی‌استیشن استور، Viveport و استیم پیش‌خرید کنید.

در این بازی شما در نقش فیل کانرز جونیور (Phil Connors Jr) قرار دارید و در یک لوپ زمانی گرفتار شده‌اید و باید با حل کردن معماهای اسرارآمیز و کشف واقعیت، این لوپ را شکسته و خود را آزاد نمایید. این بازی از فیلم موفق Groundhog Day که در سال ۱۹۹۳ به نمایش درآمد ایده گرفته و در نتیجه می‌توان گفت که بازی Groundhog Day: Like Father Like Son از پتانسیل زیادی برخوردار است. دموی بازی در Gamescom 2019 در دسترس قرار دارد.

جک زیم (Jake Zim)، یکی از مدیران بخش واقعیت مجازی شرکت سونی، در این باب افزود:

ما سعی داریم که عنوان‌های محبوبی که قبلا منتشر شده‌اند را به نسل‌های جدید که از سلیقه‌ی متفاوتی بهره می‌برند، معرفی نماییم و بازی Groundhog Day: Like Father Like Son نمونه‌ای عالی از این کار است.

بازی Groundhog Day: Like Father Like Son قرار است تا در تاریخ روز سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹) برای کنسول پلی‌استیشن وی‌آر، هدست Oculus Rift و HTC Vive عرضه شود.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید