تریلر جدیدی با محوریت یکی از شخصیت‌های Granblue Fantasy: Versus منتشر شد

۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

به تازگی استودیوی بازی‌سازی سای گیمز (Cy games) یک تریلر جدیدی با محوریت یکی از شخصیت‌های بازی Granblue Fantasy: Versus منتشر کرده و توجه‌ی علاقه‌‌مندان و هواداران این سری را برای باری دیگر به سوی خود جلب کرده است.

استودیوی سای گیمز با همکاری شرکت آرت سیستم ورک (Art System Work) قرار است بازی جدید خود به سبک مبارزه‌ای را تحت عنوان Granblue Fantasy Versus تا اواخر امسال به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه کند. حال به تازگی، استودیوی سازنده برای جلب توجه‌ی بیشتر کاربران و بازی‌بازان، یک ویدئوی نوینی را از این بازی منتشر کرده که یکی از شخصیت‌های این عنوان را به نمایش گذاشته است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این شخصیت که تحت عنوان پرسیوال (Percival) شناخته می‌شود، هواداران و علاقه‌مندان خاص به خود را دارد. بد نیست بدانید که یکی از لقب‌های منحصر به فرد او تحت عنوان «پادشاه شعله‌های آتش» شناخته می‌شود که به نوعی قدرت و نیروی فوق العاده او را بیان می‌کند. همان‌طور که در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌کنید، جلوه‌های بصری خیره کننده‌ای از این شخصیت به نمایش گذاشته شده‌اند و یک موسیقی بی‌نظیر و فوق العاده نیز در طول این ویدئو پخش می‌شود که این تریلر را بیشتر جذاب و دیدنی می‌کند.

تاکنون حضور کاراکترهایی مانند گرن (Gran)، کاتالینا (Katalina)، شارلوت (Charlotta)، لنسلوت (Lancelot)، فری (Ferry) و لووین (Lowain) در این بازی مبارزه‌ای تایید شده است و جدیدترین تریلر این بازی، به معرفی پرسیوال (Percival) می‌پردازد و مبارزات این شخصیت قدرتمند را به نمایش می‌گذارد.

شخصیت پرسیوال به نظر می‌رسد که اکثر آسیب‌ها و صدماتی که به دشمنان خود می‌زند از طریق شمشیر سرخ منحصر به فردش است. او حتی می‌تواند این شمشیر را به آتش آغشته کرده و آسیب‌رسانی خود را چندین برابر کند. همان‌طور که در انتها ویدئو مشاهده می‌کنید، پرسیوال می‌تواند از طریق سحر و جادوی خاصی، آتشی بزرگ را فراهم کند و یک حرکت فوق‌العاده خیره کننده و قدرتمند را ارائه دهد. در کل به نظر می‌رسد که این شخصیت، یک مبارزه قدرمند و سهمگین شناخته شود.

لازم به ذکر است که دو نسخه‌ی مستقل از سری Granblue Fantasy با نام‌های Granblue Fantasy Versus و Granblue Fantasy: Relink در دست توسعه قرار دارند و تیم سازنده قصد دارد اطلاعات بیشتری از این سری را اوایل ماه آگوست در یک مراسم در اختیار کاربران و هواداران این سری قرار دهد. این مراسم که تحت عنوان The Granblue Extra Fes 2019 شناخته می‌شود، در روز شنبه ۱۲ مرداد ماه امسال (۳ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برگزار می‌شود اطلاعات و جزئیات بیشتری از این سری منحصر به فرد و پرطرفدار را در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار می‌دهد.

بازی Granblue Fantasy Versus در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین استودیوی سازنده به ساخت این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز علاقه دارد اما تاکنون تصمیمی قطعی در این مورد نگرفته است. همچنان باید منتظر ماند تا استودیوی سای گیمز حداقل از تاریخ عرضه‌ی این بازی رونمایی کند و به نظر می‌رسد مراسم The Granblue Extra Fes 2019 یکی از بهتری فرصت‌ها برای اعلام این تاریخ باشد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید