دو بسته الحاقی جدید برای بازی Granblue Fantasy: Versus عرضه خواهد شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

تیم سازنده‌ی Granblue Fantasy: Versus که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این بازی منتشر می‌کند، امروز هم از عرضه‌ی دو بسته‌ الحاقی حاوی شخصیت‌های جدید برای آن خبر داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

اگر از دوست داران عناوین مبارزه‌ای باشید، احتمالا نام Granblue Fantasy: Versus را شنیده و یا آن را تجربه کرده‌اید. این بازی دو ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان قرار گرفت. با این حال، سازندگان سعی داشته‌اند تا به‌روزرسانی‌هایی را برای این بازی منتشر کنند تا ضمن رفع باگ‌ها و مشکلات، کاراکترهای تازه‌ای را هم به آن اضافه کنند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، Granblue Fantasy: Versus می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. گفتنی است که استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده داشته است.

دو بسته الحاقی دیگر بازی Granblue Fantasy: Versus قرار است در ماه‌های سپتامبر و اکتبر امسال در دسترس قرار گیرد. این بسته‌ها دو شخصیت جدید به نام‌های Belial و Cagliostro را به بازی اضافه می‌کنند که با توجه به سلیقه‌ای که دارید، می‌توانید نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنید. همچنین امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی این اثر منتشر شد که از محتویات آن باید به یک حالت داستانی مربوط به فصل دوم اشاره نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید