مبارزین جدید Granblue Fantasy: Versus با تاخیر عرضه می‌شوند

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵

شرکت اکس‌سید گیمز (XSEED Games)، ناشر بازی مبارزه‌ای Granblue Fantasy: Versus، اعلام کرده است که دو شخصیت جدید این بازی یعنی Djeeta و Soriz، با یک هفته تاخیر در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

بازی مبارزه‌ای Granblue Fantasy: Versus حدود یک ماه پیش در دسترس هواداران این سری محبوب قرار گرفت که با بازخوردهای خوبی از سوی منتقدین و هواداران روبه‌رو شد. این بازی در زمان انتشار نمره‌ی میانگین ۷۸ را از سوی منتقدین کسب کرد.

همانند اکثر عناوین عرضه شده در سبک مبارزه‌ای، تیم سازنده‌ی بازی Granblue Fantasy: Versus نیز قصد دارد شخصیت‌های جدیدی را در قالب بسته‌های الحاقی به بازی اضافه کند. Djeeta و Soriz دو شخصیت جدیدی هستند که قرار بود دو روز دیگر در دسترس کاربران این بازی قرار بگیرند.

با این حال، شرکت اکس‌سید گیمز با انتشار پیامی در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرده است که این دو شخصیت با یک هفته تاخیر و در تاریخ ۲۵ فروردین ماه سال جاری (۱۳ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. به گفته‌ی این شرکت، مشکلات پیش آمده در روند توسعه به واسطه‌ی گسترش ویروس کرونا دلیل این تاخیر بوده است.

بازی Granblue Fantasy: Versus در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. دو شخصیت جدید بازی طبق برنامه و در تاریخ ۱۹ فروردین ماه (۷ آوریل) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید