شخصیت Zooey به بازی Granblue Fantasy: Versus اضافه شد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی بازی Granblue Fantasy: Versus امروز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

اگر از دوست داران عناوین مبارزه‌ای باشید، احتمالا نام Granblue Fantasy: Versus را شنیده و یا آن را تجربه کرده‌اید. این بازی دو ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان قرار گرفت. با این حال، سازندگان سعی داشته‌اند تا به‌روزرسانی‌هایی را برای این بازی منتشر کنند تا ضمن رفع باگ‌ها و مشکلات، کاراکترهای تازه‌ای را هم به آن اضافه کنند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، Granblue Fantasy: Versus می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد.

هفته‌ی گذشته اعلام شد که شخصیت Zooey قرار است برای Granblue Fantasy: Versus عرضه شود اما جزئیات دقیقی مانند تاریخ انتشار آن در دسترس قرار نگرفت. حال پس از عرضه‌ی به‌روزرسانی ۱٫۳۱، هواداران این بازی قادر به تجربه‌ی این کاراکتر قدرتمند و جالب هستند. همچنین در سیستم مبارزات و متون بخش آنلاین بازی باگ‌هایی دیده می‌شد که خوشبختانه تمام آن‌ها توسط تیم سازنده رفع شده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید