به‌روزرسانی جدید بازی Blood and Truth منتشر شد

۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

همان‌طور که سازندگان بازی Blood and Truth وعده داده بودند، امروز یک به‌روزرسانی بزرگ برای این عنوان در اختیار طرفداران قرار گرفت گه ویژگی‌های بسیاری را به آن اعمال می‌کند. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

Blood and Truth از سری عناوین واقعیت مجازی به سبک تیراندازی اول شخص است که اواخر سال گذشته به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن وی‌آر عرضه شد. طولی نکشید که این بازی به محبوبیت بالایی رسید و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرد. از دلایل جذابیت بازی می‌توان به گیم‌پلی و حالت‌های فوق‌العاده‌ی آن اشاره کرد. در این بازی شما باید با انتخاب سلاح دلخواه خود به نبرد با دشمنان رفته و آن‌ها را تا حد امکان از بین ببرید. تصاویری از عنوان مذکور را می‌توانید از طریق این نشانی ملاحظه کنید.

حال به‌روزرسانی دیگری برای بازی در دسترس قرار گرفته است که ویژگی‌هایی از جمله حالتی جدید را به آن اضافه می‌کند. در این حالت شما می‌توانید صحنه‌هایی از ابتدا و اواسط بازی را دوباره تجربه کرده و از تمام سلاح‌ها و مهارت‌هایی که قبلا به آن‌ها دسترسی نداشتید، استفاده کنید. همچنین قابلیت مشاهده‌ی عملکرد سایر بازی‌بازان و مقایسه امتیازات نیز فراهم شده است. بازی‌بازان هم‌اکنون می‌توانند تا چند چالش جدید دیگر را هم امتحان کرده و از آن‌ها لذت ببرند. تیم سازنده‌ی بازی قول داده است که در آینده‌ای نزدیک به‌روزرسانی‌های بیشتری برای بازی Blood and Truth منتشر خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید