گیفت کارت
گیفت کارت

بازی جدید خالق Blood and Truth برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد

۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳

شاید استودیوی SIE London شرکت سونی به اندازه‌ی دیگر استودیوهای این شرکت مانند ناتی داگ (Naughty Dog) و یا سانتا مانیکا (Sonta Monica) شناخته شده نباشد، ولی این استودیو با خلق بازی Blood and Truth جایگاهی ویژه را در بین هواداران هدست واقعیت مجازی شرکت سونی پیدا کرده است. به لطف این موضوع، بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی بازی جدید خالق Blood and Truth هستند.

اگرچه هنوز زمان زیادی تا معرفی رسمی بازی جدید خالق Blood and Truth باقی مانده، ولی به نظر می‌رسد اطلاعات جدیدی از این بازی در اختیار هواداران قرار گرفته است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، در حساب LinkedIn آقای دیوید اسکیلتون (David Skilton)، یکی از اعضای ارشد استودیو، به این نکته اشاره شده است که او در حال حاضر بر روی یک بازی معرفی نشده برای کنسول پلی‌استیشن ۵ کار می‌کند.

بازی جدید خالق Blood and Truth برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد

علاوه بر این، یک آگهی استخدامی برای «برنامه‌نویس ارشد بازی‌های آنلاین» در وب‌سایت رسمی استودیو درج شده است. بر اساس آگهی استخدامی منتشر شده، شخص متقاضی باید توانایی مدیریت «سیستم انیمیشن و فیزیک بر روی شبکه، Matchmaking و Session» را داشته باشد.

همان‌طور که می‌دانید، کنسول پلی‌استیشن ۵ در حال حاضر تنها از طریق ویژگی پشتیبانی از عناوین نسل قبل، امکان تجربه‌ی بازی‌های واقعیت مجازی از طریق هدست پلی‌استیشن وی‌آر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال، استودیوی SIE London پیش از این بیان کرده بود که قصد دارد در پروژه‌ی بعدی خود نیز بر روی ساخت یک بازی واقعیت مجازی تمرکز کند. حال باید منتظر ماند و دید آیا بازی جدید خالق Blood and Truth بر روی هدست واقعیت مجازی جدید شرکت سونی منتشر خواهد شد یا خیر.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید