E3 2018 | تصاویری جدید از بازی Blood and Truth منتشر شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶

به تازگی تصاویری جدید از بازی واقعیت مجازی شرکت سونی با نام Blood & Truth مننتشر شده است که جزئیات و اطلاعات بیشتر آن را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

پس از اتمام رویداد E3، ما شاهد انتشار خبرهایی جدید و داغی هستیم که ما را بیشتر از پیش با بازیهای جدید آشنا میکند. حال اینبار فرصت به بازیهای واقعیت مجازی رسیده است، یعنی عنوان Blood & Truth که قرار است به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن وی‌آر عرضه شود.

آخرین بار، خیلی وقت پیش شعبه شهر لندن بخش سرگرمیهای تعاملی سونی، اطلاعات جدیدی از بازی Blood & Truth منتشر کرد و پس از آن، این بازی به سکوت خبری فرو رفت و ما در حال حاضر شاهد انتشار اطلاعات و البته تصاویر جدیدی از این بازی هستیم.

با مشاهده این تصاویر جدید از بازی Blood & Truth، میتوانید با محیط و شخصیتهای بازی آشنا شوید. البته این تصاویر بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو تصویر برداری شده است و قطعا با آن چیزی که ما در PlayStation VR مشاهده خواهیم کرد تفاوت دارند. اما این تصویر برداری فقط به منظور رونمایی از بازی در صفحه نمایش صورت گرفته و نتیجه نهایی بازی متفاوت خواهد بود.

ساخت این بازی، بر عهده استودیو سازنده بازی The London Heist خواهد بود و حتما باید با آن آشنایی داشته باشید. در اصل این بازی ادامه داستانی همان بازی است که اکنون به یک بازی کاملا مستقل و جدا تبدیل شده است.

بازی Blood & Truth به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار رسمی آن مشخص نیست. در ادامه میتوانید تصاویر جدید بازی را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید