E3 2019 | بازی Lego Star Wars: Skywalker Saga معرفی شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۴

پس از شایعه‌هایی که در جریان مراسم Star Wars Celebration منتشر شده بودند، در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 امسال شاهد رونمایی از یک نسخه‌ی جدید از سری Lego Star Wars بودیم. این بازی جدید که Lego Star Wars: Skaywalker Saga نام دارد، در سال ۲۰۲۰ در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

نسخه‌های قبلی سری Lego Star Wars همگی یا از نسخه‌های اولیه‌ی فیلم و یا از سه‌گانه‌ی معروف سری Star Wars الهام گرفته شده بودند. با توجه این که استودیوی ترولرز تیل (Traveler’s Tale) تقریبا از تمام فیلم‌های اصلی سری یک بازی توسعه داده، این بار به سراغ انیمه‌های سه بعدی این سری که با نام The Clone Wars شناخته می‌شود، رفته است.

به لطف موفقیت Star Wars Lego، شاهد توسعه و انتشار بازی‌های زیادی از سری Lego که برمبنای فیلم‌های معروف ساخته شده‌اند، بودیم. از میان می‌توان به سری‌های Lord of the Rings، Pirates of the Caribbean، Harry Potter، Batman، The Avengers و Avengers اشاره کرد.

شما می‌توانید ویدئو معرفی بازی Lego Star Wars: Skywalker Saga را در ادامه مشاهده کنید. این بازی در سال ۲۰۲۰ برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید