برندگان رویداد E3 2019 رسما اعلام شدند

۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲

E3 2019 با تمام بدی‌ها و خوبی‌هایش به پایان رسید و برگ دیگری از خاطرات بازی‌های ویدئویی ورق خورد. به رسم هر سال با پایان یافتن این مراسم، به بهترین بازی‌های حاضر در رویداد E3 جوایزی تعلق می‌گیرد. پس از اعلام نامزدهای مراسم E3 2019، حال به تازگی برندگان این رویداد نیز مشخص شده‌اند.

دیدگاه‌های متفاوتی در رابطه با E3 2019 وجود دارد. عده‌ای آن را بدترین کنفرانس سالیان اخیر خوانده و عده‌ای دیگر نیز معتقدند رویداد خوبی را پشت سر گذاشتیم. البته شاید کنفرانس E3 2019 از انتظاارت بازی‌بازان فاصله‌ی زیادی داشت اما طی این رویداد شاهد سورپرایزها و نمایش‌های خوبی نیز بودیم که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به رونمایی از تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 اشاره کرد. طی روزهای گذشته نامزد‌های جوایز E3 2019 مشخص شد و حال شاهد هستیم که به تازگی برندگان این مراسم نیز مشخص شده‌اند.

بازی Final Fantasy VII Remake از دیدگاه منتقدان در این مراسم خوش درخشید و علاوه بر عنوان بهترین نمایش رویداد E3 2019، توانست دو جایزه‌ی دیگر را نیز به خود اختصاص دهد؛ بهترین بازی کنسول و بهترین بازی نقش آفرینی. بازی Cyberpunk 2077 نیز توانست جایزه‌ی ویژه برای گرافیک را در رویداد E3 2019 به خود اختصاص دهد. فهرست کامل برندگان مراسم E3 2019 را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

شرط قرار گرفتن در لیست نامزد‌ها این بود که بازی مورد نظر در E3 2019 یک نسخه‌ی قابل بازی با حداقل پنج دقیقه گیم‌پلی داشته باشد. بر همین اساس، تعدادی از عناوینی که در E3 2019 نمایش داده شده‌اند، برای دریافت جایزه انتخاب نشده‌اند.

بهترین نمایش

Final Fantasy VII Remake

(توسعه و نشر توسط: اسکوئر انیکس)

سایر نامزدها:

  • Borderlands 3 (توسعه و نشر توسط: استودیوی گیر باکس | توکی گیمز)
  • Doom Eternal (توسعه و نشر توسط: بتسدا)
  • Star Wars Jedi: Fallen Order (توسعه و نشر توسط: استودیوی ریسپاون انترتینمنت | الکترونیک آرتس)
  • The Outer Worlds (توسعه و نشر توسط: آبسیدین انترتینمنت)
  • Watch Dogs: Legion (توسعه و نشر توسط: یوبی‌سافت)

بهترین بازی اورجینال

The Outer Worlds

(توسعه و نشر توسط: آبسیدین انترتینمنت)

سایر نامزدها:

  • ۱۲Minutes (توسعه و نشر توسط: Annapurna Interactive)
  • Bleeding Edge (توسعه و نشر توسط: نینجا تئوری | مایکروسافت)
  • Control (توسعه و نشر توسط: استودیوی رمدی)
  • John Wick Hex (توسعه و نشر توسط: گود شپرد انترتینمنت)

بهترین بازی کنسول

Final Fantasy VII Remake

(توسعه و نشر توسط: اسکوئر انیکس)

سایر نامزدها:

  • Luigi’s Mansion 3 (توسعه و نشر توسط: نینتندو)
  • The Legend of Zelda: Link’s Awakening (توسعه و نشر توسط: نینتندو)
  • Star Wars Jedi: Fallen Order (توسعه و نشر توسط: استودیوی ریسپاون انترتینمنت | الکترونیک آرتس)
  • Watch Dogs: Legion (توسعه و نشر توسط: یوبی‌سافت)

بهترین بازی واقعیت مجازی / افزوده 

Phantom: Covert Ops

(توسعه و نشر توسط: استودیوی nDreams /اکولوس استودیو)

سایر نامزدها:

  • Asgard’s Wrath (توسعه و نشر توسط: استودیوی Sanzaru Games /اکولوس استودیو)
  • Lone Echo II (توسعه و نشر توسط: استودیوی ردی ات داون (Ready at Dawn) /اکولوس وی آر)
  • Minecraft Earth (توسعه و نشر توسط: استودیوی Mojang /اکس باکس گیمز استودیوز)
  • Sniper Elite VR (توسعه و نشر توسط: استودیوی ربلیون)

بهترین بازی رایانه‌های شخصی

Doom Eternal

(توسعه و نشر توسط: بتسدا)

سایر نامزدها:

  • Borderlands 3 (توسعه و نشر توسط: استودیوی گیر باکس | توکی گیمز)
  • Control (توسعه و نشر توسط: استودیوی رمدی)
  • The Outer Worlds (توسعه و نشر توسط: آبسیدین انترتینمنت)
  • Wolfenstein: Youngblood (توسعه و نشر توسط: استودیوی آرکین – ماشین گیمز | بتسدا)

بهترین سخت افزار / سخت افزار جانبی

Xbox Elite Wireless Controller Series 2

سایر نامزدها:

  • Sega Genesis Mini
  • Smach Z

بهترین بازی اکشن

Doom Eternal

(توسعه و نشر توسط: آیدی سافتور | بتسدا)

سایر نامزدها:

  • Borderlands 3 (توسعه و نشر توسط: استودیوی گیر باکس | توکی گیمز)
  • Call of Duty Modern Warfare (توسعه و نشر توسط: اینفینیتی وارد | اکتیویژن)
  • Gears 5 (توسعه و نشر توسط: کوالیشن | مایکروسافت)
  • Wolfenstein: Youngblood (توسعه و نشر توسط: استودیوی آرکین – ماشین گیمز | بتسدا)

بهترین بازی اکشن ماجراجویی

Watch Dogs: Legion

(توسعه و نشر توسط: یوبی‌سافت)

سایر نامزدها:

  • Control (توسعه و نشر توسط: استودیوی رمدی)
  • Luigi’s Mansion 3 (توسعه و نشر توسط: نینتندو)
  • Star Wars Jedi: Fallen Order (توسعه و نشر توسط: استودیوی ریسپاون انترتینمنت | الکترونیک رتس)
  • The Legend of Zelda: Link’s Awakening (توسعه و نشر توسط: نینتندو)

Watch Dogs Legion

بهترین بازی نقش آفرینس

Final Fantasy VII Remake

(توسعه و نشر توسط: اسکوئر انیکس)

سایر نامزدها:

  • Dragon Ball Z: Kakarot (توسعه و نشر توسط: باندای نامکو)
  • Monster Hunter: World Iceborne (توسعه و نشر توسط: کپکام)
  • Pokemon Sword and Shield (توسعه و نشر توسط: نینتندو)
  • The Outer Worlds (توسعه و نشر توسط: آبسیدین انترتینمنت)

بهترین بازی مسابقه‌ای

Crash Team Racing Nitro-Fueled

(توسعه و نشر توسط: اکتیویژن)

سایر نامزدها:

  • F1 2019 (توسعه و نشر توسط: استودیوی کدمسترز)
  • Forza Horizon 4: LEGO Speed Champions (توسعه و نشر توسط: استودیوی پلی‌گراند گیمز)
  • GRID (توسعه و نشر توسط: استودیوی کدمسترز)

بهترین بازی ورزشی

EFootball Pro Evolution Soccer 2020 

(توسعه و نشر توسط: کونامی)

سایر نامزدها:

  • Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (توسعه و نشر توسط: سگا | نینتندو)
  • Madden NFL 20 (توسعه و نشر توسط: الکترونیک آرتس)
  • Roller Champions (توسعه و نشر توسط: یوبی‌سافت)

بهترین بازی استراتژیک

John Wick Hex

(توسعه و نشر توسط: گود شپرد انترتینمنت)

سایر نامزدها:

  • Age of Empires II: Definitive Edition (توسعه و نشر توسط: Forgotten Empires | مایکروسافت)
  • Desperados III (توسعه و نشر توسط: تی‌اچ‌کیو نوردیک)
  • Fire Emblem: Three Houses (توسعه و نشر توسط: کویی‌تکمو | نینتندو)
  • Phoenix Point (توسعه و نشر توسط: اسنپ‌شات گیمز)

بهترین بازی خانوادگی / اجتماعی

Luigi’s Mansion 3

(توسعه و نشر توسط: نینتندو)

سایر نامزدها:

  • Fall Guys (توسعه و نشر توسط: مدیا تونیک | دیوالور دیجیتال)
  • Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (توسعه و نشر توسط: سگا | نینتندو)
  • Minecraft Dungeons (توسعه و نشر توسط: استودیوی Mojang | مایکروسافت)
  • Pokemon Sword and Shield (توسعه و نشر توسط: نینتندو)

بهترین بازی آنلاین چند نفره 

Call of Duty Modern Warfare

(توسعه و نشر توسط: اینفینیتی وارد | اکتیویژن)

سایر نامزدها:

  • Bleeding Edge (توسعه و نشر توسط: نینجا تئوری | مایکروسافت)
  • Gears 5 (توسعه و نشر توسط: کوالیشن | مایکروسافت)
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (توسعه و نشر توسط: یوبی‌سافت)
  • Wolfenstein: Youngblood (توسعه و نشر توسط: استودیوی آرکین و ماشین گیمز | بتسدا)

بهترین بازی مستقل

۱۲Minutes

(توسعه و نشر توسط: Annapurna Interactive)

سایر نامزدها:

  • Carrion (توسعه و نشر توسط: استودیوی فوبیا گیم | دیوالور دیجیتال)
  • Fall Guys (توسعه و نشر توسط: مدیا تونیک | دیوالور دیجیتال)
  • John Wick Hex (توسعه و نشر توسط: گود شپرد انترتینمنت)
  • Sayonara Wild Hearts (توسعه و نشر توسط: Annapurna Interactive)

بهترین عنوانی که هنوز از آن پشتیبانی می‌شود

Destiny 2

(توسعه و نشر توسط: استودیوی بانجی | اکتیویژن)

سایر نامزدها:

  • Final Fantasy XIV (توسعه و نشر توسط: اسکوئر انیکس)
  • Fortnite (توسعه و نشر توسط: اپیک گیمز)
  • Monster Hunter: World (توسعه و نشر توسط: کپکام)
  • Tom Clancy’s The Division 2 (توسعه و نشر توسط: یوبی‌ سافت)

جایزه‌ی ویژه برای گرافیک

Cyberpunk 2077

(توسعه و نشر توسط: استودیو سی‌دی پراجکت رد )

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید