قسمت جدید ویدئوی یادداشت سازندگان Control به ساخت موسیقی‌های بازی اختصاص دارد

۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

بازی جدید استودیوی رمدی (Remedy Entertainment) اگرچه داری ویژگی‌های مشابهی با بازی‌های قبلی این استودیو است اما ویژگی‌‌های متمایزی را نیز در بر دارد. به طور مثال می‌توان به طراحی محیط‌های بازی براساس فلسفه و به سبک Metroidvania اشاره کرد. اما ویژگی دیگری که بازی Control را از سایر بازی‌های استودیوی رمدی متمایز می‌کند طراحی موسیقی‌های بازی است.

در جدیدترین قسمت از ویدئوی یادداشت سازندگان، آهنگ‌سازان بازی Control یعنی آقایان مارتین استیگ آندرسن (Martin Stig Andersen) و پتری آلانکو (Petri Alanko) به همراه ویل سرسا (Ville Sorsa)، طراح صدای بازی، در ارتباط با طراحی موسیقی‌های این عنوان صحبت‌هایی را ارائه می‌دهند. به گفته‌ی سازندگان، موسیقی بازی Control پویا و مرتبط با گیم‌پلی بازی خواهد بود. به بیان ساده‌تر بازی دارای موسیقی یکنواختی نیست که بسته به مراحل مختلف و پیشرفت شما در داستان یا گیم‌پلی بازی تغییر خواهد کرد. از این روی سازندگان امیدوارند تا به کمک این موضوع، موسیقی بازی در طول تجربه‌ی آن همچنان تازه و جذاب باقی بماند. شما می‌توانید صحبت‌های کامل تیم طراحی موسیقی بازی را در ویدئوی پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Control در تاریخ سه شنبه ۵ شهریور ماه سال جاری (۲۷ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید