تریلر فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بالاخره رویداد The Game Awards 2020 برگزار شد تا در کنار معرفی‌های پرشمار و انتخاب بهترین بازی‌های سال در زمینه‌های مختلف، بازی‌بازان شاهد معرفی فصل نخست بازی Call of Duty: Black Ops Cold War باشند. حال به تازگی تریلری از گیم‌پلی این فصل منتشر شده است که در ادامه به بررسی و مشاهده‌ی آن خواهیم پرداخت. باید توجه داشت که رونمایی از فصل نخست بازی Call of Duty: Black Ops Cold War یک سورپرایز نبود؛ چرا که از قبل تایید شده بود که این بخش در رویداد The Game Awards 2020 معرفی می‌شود. به نظر می‌رسد در این فصل جدید شاهد یک داستان جالب در پس زمینه‌ی فعالیت‌های مختلف باشیم. همچنین اسلحه، تجهیزات، نقشه و موارد جدید دیگری به بازی افزوده خواهند شد.

آن طور که از نمایش بازی به نظر می‌رسد، نقشه‌ی جدید عنوان بتل‌رویال Call of Duty: Warzone که با فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار می‌گیرد، در واقع بازسازی نقشه‌ی Alcatraz به شمار می‌آید که نخستین بار در بخش Blackout عنوان Call of Duty: Black Ops 4 شاهد آن بودیم و حال با یک بازآفرینی کامل قرار است در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. برخی معتقد هستند که این نقشه احتمالا برای بخش Fireteam بازی Call of Duty: Black Ops Cold War نیز مورد استفاده قرار گیرد. با این حال بسیاری از طرفداران منتظر افزوده شدن این نقشه به بازی Call of Duty: Warzone هستند و به نظر می‌رسد این اتفاق محتمل‌تر باشد.

در مورد اسلحه‌های افزوده شده در فصل نسخت نیز هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده اما برخی گزارش‌ها به دو اسلحه‌ی Groza Assault Rifle و MAC-10 Submachine Gun اشاره دارند. عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اس و سری اکس، اکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر فصل نخست این بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید