شایعه: Call of Duty 2020 در جنگ ویتنام جریان خواهد داشت

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

تاکنون شنیده‌ایم که Call of Duty 2020 به‌صورت مشترک توسط سه استودیوی تری‌آرک (Trearch)، اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) و ریون سافتور (Raven Software) ساخته خواهد شد و به‌نوعی یک بازسازی نرم (Soft Remake) از Call of Duty: Black Ops محسوب می‌شود؛ اما به‌نظر می‌رسد شرایط این بازی کمی پیچیده‌تر از این حرف‌ها باشد.

به‌تازگی کانال یوتیوب TheGamingRevolution، منبع داخلی و با سابقه‌ی سری Call of Duty، اطلاعات جدیدی درباره‌ی نسخه‌ی سال جاری این مجموعه منتشر کرده است. ظاهراً این کانال از چهار منبع مختلف شنیده است که اگرچه Call of Duty 2020 وجه تشابه بسیار زیادی با Black Ops دارد اما در نام‌گذاری آن از عبارت “Black Ops” استفاده نخواهد شد.

جریان از این قرار است که استودیوهای اسلج‌همر گیمز و ریون سافتور مدت‌ها قبل از این‌که تری‌آرک وارد پروژه شود، در حال توسعه‌ی نسخه‌ای بودند که در دوران جنگ سرد روایت می‌شد و شامل مراحلی از جنگ ویتنام بود. TheGamingRevolution معتقد است باتوجه به این موضوع، نسخه‌ی سال ۲۰۲۰ در روز عرضه با نام Call of Duty: Vietnam منتشر شود.

همچنین گفته می‌شود استودیوی تری‌آرک کمی از زمان‌بندی توسعه‌ی این بازی عقب افتاده است و احتمال دارد Call of Duty: Vietnam در بازه‌ی زمانی مرسوم مجموعه منتشر نشود اما این تاخیر به سال ۲۰۲۱ نخواهد کشید و احتمالاً دسامبر ۲۰۲۰ (نیمه‌ی آذر الی نیمه‌ی دی) شاهد عرضه‌ی آن باشیم.

اگرچه TheGamingRevolution در ارائه گزارش‌های دقیق از سری Call of Duty بارها خود را ثابت کرده است اما همچنان تا انتشار اخبار رسمی از سوی شرکت اکتیویژن (Activision) ناگزیریم تمام اطلاعات بالا را در حد شایعه در نظر بگیریم. به‌هر صورت معمولاً عناوین مجموعه تقریباً در همین بازه‌های زمانی از سال معرفی می‌شوند بنابراین متحمل تلاش زیادی برای صبر کردن نیستیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید