از طرح نهایی کنسول Mad Box رونمایی شد

۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

در حالی که طی هفته‌ی گذشته تصاویری اولیه از کنسول Mad Box را شاهد بودیم  اما به تازگی استودوی اسلایتلی مَد (Slightly Mad Studios) از طرح نهایی این کنسول رونمایی کرده و آن را در صفحه‌ی توئیتر خود به اشتراک گذاشته است.

هفته‌ی گذشته و طی خبری غافل‌گیر کننده، استودیوی اسلایتلی مد اعلام کرد این استودیو در حال حاضر بر‌روی ساخت یک کنسول رده بالا کار می‌کند که این کنسول Mad Box نام دارد. ایان بِل (Ian Bell)، مدیر استودیوی اسلایتلی مَد در رابطه با این موضوع اشاره کرد که کنسول Mad Box قوی‌ترین کنسولی خواهد بود که تا به حال ساخته شده و قادر است تا بازی‌های واقعیت مجازی را با نرخ فریم ۱۲۰  و بسیاری از عناوین دیگر را با رزلوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا کند.

در حالی که هفته‌ی گذشته، تصاویر اولیه‌ی کنسول Mad Box منتشر شده بود اما ظاهرا سازندگان خیلی زود به جمع‌بندی نهایی رسیده‌‌اند. استودیوی اسلایتلی مَد به تازگی از طرح نهایی این کنسول رونمایی کرده و تصویر آن را در صفحه‌ی توئیتر خود به اشتراک گذاشته است. شما می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

در نگاه اول، کنسول Mad Box مشابه رایانه‌های شخصی Razer به نظر می‌رسد و البته ویژگی‌های جالبی را نیز به همراه دارد. از میان آن‌ها می‌توان به وجود صفحه‌ی نمایش بر‌روی این کنسول اشاره کرد که اطلاعاتی از بازی‌های در حال اجرا یا اعلامیه‌ و پیام‌هایی که دریافت می‌کنید را به شما نمایش خواهد داد. ظاهرا این کنسول هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی قابل جابجایی است و حتی قابلیت نصب برروی دیوار را نیز خواهد داشت. همچنین به گفته‌ی سازندگان، بازی‌بازان می‌توانند به روش‌های گوناگونی به شخصی‌سازی و تغییر ظاهر کنسول خود بپردازند. بر فرض این که‌ ساخت این کنسول بودجه‌ی لازم را دیافت کرده و نهایی شود، ایده‌های بسیاری وجود دارند که سازندگان قادر خواهند بود بر‌روی این کنسول اعمال کنند.

تنها زمان است که مشخص می‌کند آیا کنسول Mad Box با ایده‌های جاه طلبانه‌ی سازندگان آن، می‌تواند با سه پلتفرم اصلی بازی‌های ویدئویی در آینده رقابت کند و یا اینکه به مانند بسیاری از کنسول‌های دیگر، خیلی زود به خاطرات خواهد پیوست.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید