بازی Project Cars GO بر روی گوشی‌های هوشمند عرضه شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

استودیوی سازنده‌ی بازی Project Cars GO همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این اثر را بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد.

تا به حال نسخه‌هایی از فرنچایز Project Cars بر روی برخی از پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است و نباید آن‌ها را نادیده گرفت. خوشبختانه این سری هم‌اکنون از برترین‌ها در ژانر مسابقه‌ای به حساب می‌آید و درصد زیادی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی این نسخه‌ها هستند. همین قضیه باعث شد تا تیم سازنده به فکر ساخت نسخه‌ای از آن بر روی گوشی‌های هوشمند باشد. حال این اتفاق رخ داده است و دارندگان سیستم عامل‌های اندروید و iOS از امروز قادر به تجربه‌ی نسخه‌ای تحت عنوان Project Cars GO خواهند بود.

به گفته‌ی بسیاری از منتقدان، Project Cars GO از بهترین‌ عناوین مسابقه‌ی بر روی گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود که گرافیک بالایی هم دارد و حالت‌های هیجان‌انگیزی در آن به چشم می‌خورد. گفتنی است که دو استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) و گیمویل (Gamevil) در امر ساخت و نشر این بازی مشارکت داشته‌اند. صداگذاری این عنوان نیز از نکات قابل توجه دیگر است که تجربه‌ای همچون یک بازی کنسولی را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد.

هدایت خودروها در بازی Project Cars GO بسیار ساده خواهد بود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند بیش از ۵۰۰ خودرو را در این اثر برگزینند که هر یک ظاهر و کاربردهای مخصوص به خود را دارد. تیم سازنده سعی دارد تا پشتیبانی خود را هر چه سریع‌تر از این بازی آغاز کرده و به انتشار به‌روزرسانی‌ها و یا برگزاری رویدادهای مختلفی بپردازند. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

5
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید