ضعیف و ناامیدکننده | نقدها و نمرات بازی Fast & Furious Crossroads

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ، نمرات بازی ها ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

به‌تازگی بازی Fast & Furious Crossroads عرضه شده و اخیراً نیز برخی از نقدها و نمرات این اثر نیز منتشر شده است. حال در اینجا می‌خواهیم نگاهی به نقدها و نمرات این عنوان داشته باشیم. با گیمفا همراه باشید.

بازی Fast & Furious Crossroads عنوانی در سبک ریسینگ با چاشنی اکشن و مبارزات میان اتومبیل‌هاست. استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد و شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) نیز ناشر آن محسوب می‌شود. همانند فیلم‌های مشهور این مجموعه، بازیگرانی معروفی همچون وین دیزل (Vin Diesel) و میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) در این بازی حضور دارند. اتومبیل‌های مختلفی در این بازی قرار دارند و شما می‌توانید آن‌ها را به انواع مختلفی از سلاح‌ها و تجهیزات مختلف مجهز کنید و از آن برای نابودی رقبا و اتومبیل‌ها دیگر استفاده نمایید. همچنین بازی‌بازان می‌توانند بخش آنلاین را با دوستان خود به صورت ۳ گروه مبتنی بر کار تیمی تجربه کنند.

حال به مرور نقدها و نمرات بازی Fast & Furious Crossroads می‌پردازیم.

TheGamer: 8/10

من یکی از طرفداران مجموعه فیلم‌های Fast & Furious هستم و به این بازی نیز علاقه‌مندم. به نظرم این بازی برای طرفداران فیلم‌های این مجموعه لذت‌بخش خواهد بود.

GameInformer: 5/10

بسیاری از ما تاکنون سری فیلم‌های Fast & Furious تماشا کرده‌ایم و اغلب می‌دانیم که بازی‌های اقتباس شده از روی فیلم‌ها موفق ظاهر نمی‌شوند. Fast & Furious Crossroads بار دیگر این نکته را به ما یادآوری می‌کند. این بازی در بخش‌های مختلف ضعیف و ناامیدکننده ظاهر می‌شود؛ طوری که ترجیح می‌دهید به جای آن تجربه‌ی آن به تماشای یکی از فیلم‌های این مجموعه بپردازید.

TheXboxHub: 4/10

مشکلات بسیار زیادی در بازی Fast & Furious Crossroads وجود دارد. برخی از این موارد شامل کنترل بسیار بد، عدم وجود نقشه‌ی مشخص و یک بخش آنلاین فاجعه اشاره کرد. بخش داستانی بازی نیز ضعیف است و مراحل آن تکراری به نظر می‌رسند.

Push Square: 3/10

این که چگونه بازی Fast & Furious Crossroads با قیمت ۶۰ دلار به فروش می‌رود، جای تامل دارد و همیشه به عنوان یک راز باقی خواهد ماند. این بازی در هر بخش از کمبودها و ضعف‌های متعددی رنج می‌برد. از جمله‌ مشکلات این بازی می‌توان به گیم‌پلی تکراری و کم عمق و نیز جلوه‌های بصری تاریخ مصرف گذشته اشاره کرد. حتی طرفداران سرسخت مجموعه فیلم‌های Fast & Furious نیز از تجربه‌ی این بازی رنج خواهند برد.

GameSpew: 3/10

Fast & Furious Crossroads یک بازی کاملاً ناامیدکننده است. در این بازی برخی لحظات طنز و هیجان‌انگیزی وجود دارد که از فیلم‌های این مجموعه اقتباس شده است، اما تعداد اندکی از آن‌ها وجود دارند. جلوه‌های بصری ضعیف، باگ‌های مختلف، هندلینگ بد و عدم طراحی ماموریت‌ها براساس فیلم‌های این مجموعه موجب شده است تا این بازی به یک اثر بسیار ضعیف تبدیل شود.

Metro GameCentral: 2/10

بازی Fast & Furious Crossroads یکی دیگر از عناوین ناامیدکننده‌ محسوب می‌شود که تنها وقت و سرمایه را هدر داده است.

بازی Fast & Furious Crossroads هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

12345678910(25 رای, میانگین آرا 6٫64 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید