بازی Gone Home به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

به تازگی سازندگان بازی Gone Home از عرضه‌ی این عنوان به صورت رایگان برروی فروشگاه هامبل (Humble Store) خبر دادند. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر در خصوص این بازی را مشاهده کنید.

Gone Home از سری عناوین اول شخص به سبک معمایی است که در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد. شما در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام کتی (Katie) را برعهده گرفته و معماها و چالش‌های موجود در خانه‌ای متروکه را حل کنید. این عنوان به گونه‌ای است که علاقه‌مندان به این سبک خیلی زود با آن ارتباط برقرار کرده و می‌توانند ساعت‌ها سرگرم شوند. گفتنی است که استودیوی فول‌برایت (Fullbright) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است. اگر شما هم از طرفداران عناوین فکری هستید، Gone Home را هرگز از دست ندهید.

اخیرا سازندگان اعلام کردند که این عنوان از امروز تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۵ می ۲۰۱۹ میلادی)  و به صورت رایگان در فروشگاه هامبل در دسترس قرار گرفته است. مسلما هدف آن‌ها از انجام این کار آشنایی بیشتر بازی‌بازانی است که هنوز موفق به تجربه‌ی بازی نشده‌اند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Gone Home را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید