بازی‌های Gone Home و Hob عناوین رایگان این هفته‌ی اپیک استور هستند

۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

مدت‌ها است که بسیاری از مردم بدلیل شیوع ویروس کرونا خانه‌نشین و به اصطلاح قرنطینه شده‌اند و در حال گذراندن زمان خود در خانه هستند. اما در خانه ماندن برای بازی‌بازان آنچنان بد هم نیست! قرنطینه فرصتی است برای تجربه کردن عناوینی که تاکنون سمت آن‌ها نرفته‌ایم و حال به تازگی، دو بازی Gone Home و Hob در فروشگاه اپیک (Epic Store) رایگان شده‌اند که می‌توانید به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید.

Gone Home یکی از موفق‌ترین بازی‌هایی است که در سبک شبیه‌سازی راه رفتن ساخته شده است. شما در این بازی به خانه‌ای متروک و خالی از سکنه قدم خواهید گذاشت و به دنبال سرنخ‌هایی خواهید گشت که به شما خواهند گفت، چه اتفاقی برای خواهرتان افتاده است. Hob نیز یک بازی اکشن داستانی است که در یک دنیای رنگارنگ جریان دارد و شما وظیفه دارید تا معما‌ها و مشکلات پیشروی خود را حل کنید تا بتوانید جایگاه واقعی خود را در طبیعت وحشی جهان بازی پیدا کنید.

دو بازی Gone Home و Hob تا تاریخ پنج شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ (۹ آوریل ۲۰۲۰) در فروشگاه اپیک رایگان خواهند بود و همچنین در کنار این دو بازی، می‌توانید دو بازی دیگر یعنی Totally Reliable Delivery Service و Drawful 2 را نیز به‌صورت رایگان دریافت کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید