بازی Totally Reliable Delivery Service برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی Totally Reliable Delivery Service را به صورت رایگان در فروشگاه خود عرضه کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

این روزها اکثر ما به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه به سر می‌بریم و این فرصت مناسبی است تا به تجربه‌ی برخی از بازی‌های رایگان بپردازیم. خوشبختانه اپیک گیمز در این امر سنت‌شکنی نکرده و مطابق معمول، هر هفته یک یا دو بازی را به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در هفته‌های اخیر نیز شاهد انتشار عناوین درخشانی مانند Watch Dogs بودیم که با استقبال خوبی همراه شد.

این هفته بازی دیگری به نام Totally Reliable Delivery Service تا تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ (۸ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) منتشر شده است. در این بازی باید در زمان مشخص، بسته‌هایی را به افراد مختلف رسانده و از پولی که به دست می‌آورید، برای ارتقای کاراکتر و وسایلتان استفاده کنید. پس از آن، دو عنوان جذاب Gone Home و Hob در دسترس قرار می‌گیرند که بدون شک تجربه‌ای دلچسب را به ارمغان خواهند آورد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از بازی‌های رایگان این فروشگاه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید