ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

حالت Commentary عنوان Tacoma به تمامی پلتفرم‌ها راه می‌یابد

اخبار بازی ها
حالت Commentary عنوان Tacoma به تمامی پلتفرم‌ها راه می‌یابد

به مناسبت عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Tacoma، حالت Commentary این بازی فضایی و داستان محور برروی این کنسول و همچنین ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

حالت Commentary شامل دو ساعت گزارش و توضیحات صوتی اعضای تیم فول‌برایت (Fullbright) نظیر طراح‌ها، انیماتورها و برنامه‌نویس‌هاست و به جزئیات توسعه‌ی Tacoma و منابع الهامش می‌پردازد درحالی که شما در ایستگاه فضایی متروکه‌ی بازی گشت و گذار می‌کنید.

Tacoma در آگوست سال گذشته برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شد و همان‌طور که سازندگان قول داده بودند، به‌تازگی به پلی‌استیشن ۴ راه یافته است. این عنوان به مناسبت انتشارش برای پلی‌استیشن ۴ برروی تمامی پلتفرم‌ها تخفیف خورده است که فرصت خوبی برای دریافت و تجربه‌اش به حساب می‌آید.

Tacoma شما را در نقش فردی به نام ایمی فریر (Amy Ferrier) قرار می‌دهد که باید با کشف و کاوش در ایستگاه فضایی متروکه‌ای به راز گم شدن شش تن از ساکنان آنجا پی ببرد و داستان هر کدام از گم‌شدگان را به‌صورت مجزا دنبال و بررسی کند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها، ، ، ،
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت