مستندی از روند ساخت God of War با نام Raising Kratos به زودی عرضه خواهد شد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد مستندی کامل از روند ساخت بازی God Of War منتشر کند. در حال حاضر تنها شاهد تریلری کوتاه ولی جذاب از آن هستیم.

قطعا قبول دارید که بازی God Of War روند ساخت طولانی و سختی را تجربه کرده است؛ از مخالفت‌های ابتدایی شرکت سونی برای ساخت ادامه‌ای بر این مجموعه گرفته تا تغییراتی که کارگردان این بازی در مکانیزم گیم‌پلی ایجاد کرد و با مخالفت بسیاری از همکارانش روبرو شد. ولی به هر حال این بازی عرضه و با نقدها و بازخورد مثبت بازی‌بازان و منتقدین روبرو شد.

سونی قصد دارد تا به صورت رایگان مستندی تهیه کند که در آن روند ساخت این بازی را به صورت کامل نشان دهد. تریلری از این مستند منتشر شده است که شما می‌توانید آن را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

به توجه به آن چه که در تریلر مشاهده کردیم، قرار است که شاهد صحنه‌های زیادی از بخش فیلم‌برداری و موشن‌کپچر (Motion-Capture) این بازی و البته صحنه‌هایی از پشت صحنه‌ی آن باشیم. کارگردان و عوامل این بازی نیز در مواقع لزوم توضیحاتی جالب ارائه می‌دهند که بسیار جذاب هستند.

بازی God of War هم اکنون به صورت انحصاری در اختیار کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی آن تحت عنوان « خدای جنگ یا خدای نسل هشتم؟! | نقد و بررسی بازی God of War» که به قلم «سعید آقابابایی» است را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید