بازی Groundhog Day به‌زودی برای پلی‌استیشن وی‌ آر منتشر خواهد شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

شرکت سونی به تازگی از انتشار عنوان جدیدی به نام Groundhog Day: Like Father Like Son برروی کنسول پلی‌استیشن وی آر خبر داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این عنوان جالب با ما همراه باشید.

Groundhog Day از سری عناوین جذاب و متفاوت است که سازندگان برای ساخت آن از فیلمی با همین نام الهام گرفته‌اند. این فیلم در سال ۱۹۹۳ در دسترس قرار گرفت و توانست به موفقیت و محبوبیت زیادی دست پیدا کند. پس از سال‌ها فرصت مناسبی برای طرفداران این فیلم به وجود آمده است و آن‌ها در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی Groundhog Day با کمی تفاوت خواهند بود.

شما در این بازی کنترل شخصیتی به نام فیل کانرز جونیور (Phil Connors Jr) را برعهده دارید. داستان این عنوان، تکرار یک روز برای این شخصیت را روایت می‌کند و تا زمانی که معماهای زندگی خود را کشف نکند این تکرار ادامه دارد و در نهایت او ارزش واقعی دوستان و خانواده خود را می‌آموزد. شما در این عنوان با شخصیت‌های زیادی هم روبه‌رو می‌شوید که اکثر آن‌ها در فیلم سینمایی آن نیز حضور داشته‌اند. بدیهی است که سازندگان با روایت یک داستان خاص سعی در جلب رضایت بازی‌بازان دارند و باید دید که آیا در این کار موفق خواهند بود یا خیر.

سونی همچنین اعلام کرده است که به‌زودی تریلری از این بازی را در دسترس قرار خواهد داد. هنوز تاریخ دقیق انتشار Groundhog Day مشخص نیست اما این اتفاق امسال رخ خواهد داد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در آینده آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید