بازی Ghost Giant امسال برروی پلی‌استیشن وی آر منتشر خواهد شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

استودیوی زونیک گیمز (Zonik Games) اخیرا اعلام کرده است که بازی جذاب و ماجراجویی Ghost Giant در آینده‌ای نزدیک برای کنسول پلی‌استیشن وی آر عرضه خواهد شد که خبر بسیار جالبی برای دارندگان این کنسول است.

Ghost Giant از سری عناوین ماجراجویی و پازلی است که حدود پنج ماه پیش زونیک گیمز با انتشار یک تریلر رسما به معرفی آن پرداخت. برای مشاهده جزئیات و ویدیویی از این عنوان می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. گفتنی است که استودیوی پرپ گیمز (Perp Games) وظیفه‌ی نشر این بازی برروی پلی‌استیشن وی آر را برعهده دارد. هنوز مشخص نیست که این بازی برروی سایر کنسول‌ها عرضه می‌شود یا خیر و دیگر بازی‌بازان باید برای خبرهای بیشتر از سوی سازندگان کمی صبور باشند.

این عنوان داستان پسر بچه‌ای به نام لوییس (Louis) را روایت می‌کند که با روحی آشنا شده که قدرت تبدیل شدن به غول را نیز دارد. این غول در کارهای مختلف به پسر بچه کمک می‌کند تا به کشف معماهای رمزآلود پرداخته و چالش‌های جذاب و مختلف را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

حال پس از گذشت چند ماه استودیوی پرپ گیمز اعلام کرده که این عنوان در بهار امسال در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد و چیزی تا انتشار آن باقی نمانده است. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در آینده آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید