آمار جدیدی از فروش بازی God of War منتشر شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار God of War به تازگی آماری از فروش این عنوان را در دسترس قرار داده‌اند که می‌تواند برای دوست‌داران آن جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید جزئیاتی در این مورد را مشاهده کنید.

God of War از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که مطمئنا همه‌ی بازی‌بازان با آن آشنایی دارند. این عنوان در ماه آپریل سال گذشته به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و طولی نکشید که افراد زیادی از آن استقبال کردند. گفتنی است که این بازی به برترین عنوان سال ۲۰۱۸ نیز تبدیل شد. از طریق این صفحه می‌توانید مستندی در مورد بازی تحت عنوان God of War: Raising Kratos را تماشا کنید.

شرکت سونی در آخرین خبر خود جزئیات جدیدی از فروش این عنوان را منتشر کرده است. همان‌طور که می‌دانید، تقریبا ۵ میلیون نسخه از این بازی در نخستین ماه انتشار آن فروخته شد. حال بیش از یک سال از عرضه‌ی بازی می‌گذرد و فروش آن از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرده است. این نسخه نسبت به نسخه‌های قدیمی سری بازی God of War به فروش بهتری دست پیدا کرده است. این آمار برای تیم سازنده‌ی بازی رضایت‌بخش بوده است و آن‌ها در تلاش هستند تا در آینده آن را افزایش دهند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی God of War را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید