استودیوی رمدی: Control یک گیم‌پلی سریع‌ و باس‌هایی حماسی خواهد داشت

۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

آقای Thomas Puha از استودیوی رمدی در مصاحبه‌ی اخیر خود اطلاعات تازه‌ای از عنوان Control را منتشر کرده است.

استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) معمولا سبک خاص و مخصوص به خود را دارد. سبک کاری این استودیو به قدری خاص و متفاوت است که اگر شما بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای تریلر یکی از ساخته‌های آن‌ها را مشاهده کنید بالافاصله حدس می‌زنید که با یکی از محصولات استودیوی رمدی طرف هستید. اگرچه امضای استودیوی رمدی را می‌توانید در جای جای عنوان Control مشاهده کنید ولی به نظر می‌رسد این بازی با تمامی ساخته‌های پیشین این استودیو تفاوت دارد؛ البته خود تیم سازنده نیز در گذشته بیان کرده بودند که با یک عنوان کاملا جدید طرف هستیم.

یکی از تفاوت‌های اصلی بازی Control نسبت به Quantum Break، ساخته‌ی پیشین استودیوی رمدی، گیم‌پلی سریع‌تر این عنوان است. در عنوان Quantum Break، بازی با یک سرعت آهسته کار خود را آغار کرده و به ندرت روند بازی سریع‌تر از قبل می‌شد. براساس صحبت‌های آقای Thomas Puha، عنوان Control گیم‌پلیی بسیار سریع‌تر از ساخته‌های قبلی این استودیو خواهد داشت:

ما عنوان Quantum Break که شروعی بسیار آهسته داشت را به خوبی بررسی کرده و بارها درباره‌ی آن صحبت کردیم. این موضوع کاملا عمدی بود و در نهایت به جایی می‌رسیدیم که شاهد سرعت بسیار بالاتری در بازی بودیم. در (عنوان Control) خیلی سریع‌تر به این نقطه خواهیم رسید.

اقای Puha در این مصاحبه کمی درباره‌ی مبارزات با باس‌های بازی نیز صحبت کرده‌اند. براساس صحبت‌های ایشان در زمینه‌ی مبارزه با باس‌ها، شاهد مبارزاتی دیوانه‌وار و سریع در عنوان Control خواهیم بود. ایشان تایید کرده‌اند که باس‌های بازی در نسخه‌ی نهایی بسیار عظیم و حماسی خواهند بود.

ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی در جریان مراسم PlayStation Access ما را کمی بیشتر با مکانیک‌ها و مبارزات بازی آشنا می‌کند. با این وجود این ویدئو براساس یک دموی محدود از بازی ساخته شده است و هیچ یک از باس‌های بازی در آن حضور ندارند. به نظر می‌رسد برای روشن‌تر شدن صحبت‌های آقای Puha، باید منتظر بمانیم تا نمایش کاملی از یکی از باس‌های بازی منتشر شود.

عنوان Control در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. دیگر اخبار مربوط به این عنوان را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبر گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید