گیفت کارت
گیفت کارت

اسب شما در Red Dead Redemption 2 اهمیت ویژه‌ای دارد

۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

اسب در بازی Red Dead Redemption 2 اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر فکر کرده‌اید که این حیوان قرار داده شده تا شما فقط جابجا شوید و تمام سخت در اشتباه هستید.

عناوینی که به خوبی سوارکاری با اسب را پیاده‌سازی می‌کنند چندان زیاد نیستند اما Red Dead Redemption 2 نه تنها قصد دارد در این زمینه به خوبی بدرخشد، بلکه موارد اضافه‌ای را هم در بر خواهد گرفت. برای این منظور ارتباط شما با اسبی که دارید بسیار کلیدی طراحی شده است و از آن‌جایی که در دیگر قسمت‌ها نتیجه آن دیده می‌شود (مانند مدیریت کوله پشتی) ظاهرا نباید آن را نادید گرفت.

به عنوان مثال اگر اسب شما در Red Dead Redemption 2 بمیرد دیگر کار تمام است و دوباره برنخواهد گشت. حال شما تنها یک گزینه پیش‌ روی خود دارید و باید از اول با اسبی تازه شروع کنید. فیل هوکر (Phil Hooker) به عنوان مدیر بخش تکنولوژی حاضر در راک‌استار نورث (Rockstar North) مرگ دائمی اسب را گزینه‌ای بسیار مهم قلمداد کرده است که باعث بیشتر شدن اهمیت ارتباط بین شما و این حیوان خواهد شد. وی گفته است:

در حین بازی اهمیت دادن به اسب شما، آرام کردنش وقتی که ترسیده، تشویق کردنش در زمان خستگی، نام‌گذاری و نگه‌داری از او ناخودآگاه باعث ایجاد یک رابطه خواهد شد. این حیوان نزدیک‌ترین و مورد اعتمادترین همراه شما خواهد بود که تقریبا همیشه با هم هستید. برای افزایش قدرت این رابطه لازم بود که ما آن را آسیب‌پذیر کنیم تا شما در حین بازی خود برای آن احترام گذاشته و مراقبت کنید که این باعث ایجاد تجربه‌ای شخصی و واقعی می‌شود.

بازی Red Dead Redemption 2 در ۴ آبان ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. برای مشاهده کلیه اخبار و مطالب بازی نامبرده می‌توانید به این بخش مراجعه کنید. قبل از خرید  هم توصیه می‌کنیم نگاهی به این نکات انداخته و پیش‌نمایش گیمفا به قلم مصطفی زاهدی را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید