معرفی بسته الحاقی Space Race بازی Surviving Mars

۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

طی انتشار تازه‌ترین اخبار دنیای بازی‌ها، اخیرا جدیدترین بسته الحاقی بازی Surviving Mars با نام Space Race معرفی شده است که می‌تواند محتویات هیجان انگیزی را در دسترس کاربران قرار دهد.

بازی Surviving Mars در سال جاری به طور رسمی توسط شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) منتشر شد و از زمان عرضه‌ی این بازی تا حالا، با انتشار به‌روزرسانی‌های محتویات مختلف، به خوبی از آن پشتیبانی شده است.

حال در جریان برنامه‌ریزی‌های پس از عرضه‌ی بازی که توسط سازندگان صورت گرفته، اخیرا بسته الحاقی جدید Space Race معرفی شده که به نظر می‌رسد می‌تواند تغییراتی تازه را در گیم‌پلی بازی ایجاد کند.

داستان و اتفاقات بسته الحاقی Space Race از کره‌ی زمین آغاز می‌شود ، در جایی که کشورهای بزرگ و قدرتمند در کنار شرکت‌های ثروت‌مند واقع در نقطه به نقطه‌ی زمین، قصد دارند به منابع بی‌شمار کره‌ی مریخ تجاوز کرده و آن‌ها را به دست آورند. حال شما می‌توانید مانند دیگر مدعی‌ها، به دنبال کسب منابع و امتیازات مختلف در کره‌ی مریخ باشید که البته از رقیب‌های قدرتمندی نیز برخوردار هستید که در قالب هوش مصنوعی جدید بازی (AI) مدیریت می‌شود. قابلیت معامله آیتم‌های مختلف در این بسته الحاقی وجود خواهد داشت که البته تاثیر بسیاری زیادی در پیشروی شما در گیم‌پلی دارد. برای مثال می‌توانید آیتم‌های خود را با دیگر گروه‌ها جهت به دست آوردن بزرگ‌ترین مستعمره موجود در کره‌ی مریخ، معامله کنید. یا از سویی دیگر قادر خواهید بود تا با استفاده از استراتژی‌ها و تصمیمات سیاسی مختلف، منابع بیشتری را به دست آورید.

حال ما در جدیدترین بسته الحاقی بازی Surviving Mars، شاهد مستمعره‌های مختلف هستیم که توسط حامیان مالی متفاوتی هدایت و مدیریت می‌شوند. در واقع آن‌ها می‌توانند آیتم‌های مختلف را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید به خوبی در گیم‌پلی بازی پیشروی کنید. از سویی دیگر، چالش‌هایی در بازی موجود خواهد بود که می‌بایست تنها از طریق مستعمره خود، آن‌ها را به پایان برسانید. در حال حاضر، دو کشور برزیل و ژاپن به عنوان حامیان مالی جدید موجود در این بسته الحاقی جدید، به کاربران معرفی شده‌اند و می‌توانند در بازی تاثیرگذار باشند. هر یک از حامیان مالی، از ویژگی‌های خاص خود نظیر، امکانات، سیستم‌های پیشرفته، ساختمان‌ها و آیتم‌های ویژه برخوردار هستند.

از دیگر محتویات موجود در این بسته الحاقی، می‌توان به گنجانده شدن دو بسته کوچک Marsvision Song Contest و Colony Design Set اشاره کرد. همچنین ۲۴ نوع ساختمان جدید با ویژگی‌های متفاوت در کنار یک برج رادیویی ویژه، در بازی قابل دسترسی خواهد بود.

هنوز به طور دقیق مشخص نشده که بسته الحاقی Space Race بازی Surviving Mars در چه تاریخی به دست کاربران خواهد رسید، اما تا پایان سال جاری با قیمت ۱۱٫۶۹ دلار عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان به این بسته الحاقی می‌توانند همین حالا آن را از طریق فروشگاه ناشر بازی از اینجا، پیش‌خرید کنند.

نسخه‌ی اصلی بازی Surviving Mars در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لیونکس در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانید



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید