تاریخ انتشار بازی Surviving Mars مشخص شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

سال گذشته میلادی، استودیوی بازیسازی Haemimont Games که بیشتر به واسطه ساخت و عرضه بازی‌های Tropico شناخته می‌شود، همراه با شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) از بازی Surviving Mars رونمایی به عمل آورد که یک عنوان فضایی و مدیریتی / استراتژیک است که بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. با این وجود، از آن زمان تا به حال، شاهد انتشار اطلاعات زیادی از این بازی نبودیم و تنها در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ یک تریلر جدید از آن به انتشار رسید؛ اما مدتی قبل به صورت رسمی اعلام شد که این بازی در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۸ میلادی) وارد بازار خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی Surviving Mars اشاراتی به نام آن هم دارد چراکه خود کلمه مارس، از نام Roman God Mars برگرفته شده و همین نام هم مشتقی از نام سیاره مریخ است که در منظومه شمسی قرار دارد و وقایع بازی در آن روی می‌دهد. این بازی در زمان عرضه با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

در کنار اعلام تاریخ انتشار این بازی، استودیوی Haemimont Games و شرکت پارادوکس اینتراکتیو همچنین اعلام کردند که این عنوان در زمان عرضه از کیفیت ۴K بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس پشتیبانی به عمل می‌آورد. مشابه دیگر عناوین شرکت پارادوکس گیمز، بازی Surviving Mars هم از قابلیت مادسازی بر روی رایانه‌های شخصی به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد و بنابراین علاقه‌مندان می‌توانند به صورت دلخواه به تجربه این بازی بپردازند. با این وجود، به نظر می‌رسد که نسخه‌های کنسولی این بازی از این قابلیت بی‌بهره است.

از زیر می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی که به مناسبت اعلام شدن تاریخ انتشار نهایی آن منتشر شده است را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید. بازی Surviving Mars در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید