به زودی محتویات جدیدی به بازی Surviving Mars اضافه می‌شود

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

تیم سازنده‌ی بازی Surviving Mars در نظر دارد که تا چند وقت دیگر، یک به‌روزرسانی و بسته الحاقی جدید را برای این بازی در دسترس قرار دهد و محتویات جدیدی را به آن بیاورد. همچنین برای آشنایی بیشتر افراد، ویدئویی در این خصوص عرضه شده است که می‌تواند جالب توجه باشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، آثار استراتژی محور همواره نیزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است. این ژانر از چند بخش مختلف هم تشکیل شده است و شهرسازی را باید یکی از آن‌ها به حساب آورد. تا به حال بازی‌های شهرسازی فراوانی بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته‌اند و رضایت علاقه‌مندان به این سبک را در بر داشته است. Surviving Mars نیز یکی از همین بازی‌ها است، اما تفاوت‌هایی هم با آثار هم سبک خود دارد. به عنوان مثال، شما برای بقا باید به ماه سفر کرده و در آن جا تیم بزرگ و قدرتمندی را تشکیل دهید. سپس قادر هستید تا یک شهر را در آن  برپا کرده و رفته رفته به وسیع‌تر شدن آن فکر کنید. برای این منظور، آیتم‌هایی نیز در دسترس شما قرار می‌گیرد که نباید از نقش آن‌ها غافل شوید. فراموش نکنید که سرنوشت عده‌ی زیادی از افراد در دستان شما است و باید انتخاب‌های درستی در بازی داشته باشید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Surviving Mars را حتما در لیست بازی‌ها خود قرار دهید.

بازی Surviving Mars ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد و تیم سازنده به مدت یک سال پشتیبانی بسیار خوبی از آن داشت. چند بسته الحاقی برای این عنوان در دسترس قرار گرفت که به طور کلی ضعف‌های آن را پوشاند. حال که اکثر اعضای توسعه‌ی دهنده‌ی این تیم تغییر کرده‌اند، اعمال تغییرات و اضافه کردن محتویات جدید به این بازی در نظر گرفته شده است. تازه‌ترین به‌روزرسانی این بازی قرار است در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ (۱۵ مارس ۲۰۲۱ میلادی) منتشر شود که از محتویات آن باید به بخش رده‌بندی بازی‌بازان اشاره داشت. به این ترتیب، هواداران قادر هستند تا امتیازات خود را در یک جدول مشاهده کرده و با دیگر افراد نیز مقایسه داشته باشند. به جز این، اماکنی نظیر هتل و شهربازی به این اثر اضافه خواهد شد تا طرفداران با تنوع بیشتری برای ساخت و ساز مواجه شوند.

تیم سازنده قصد دارد تا یک بسته الحاقی را هم برای بازی Surviving Mars در دسترس قرار دهد. البته هنوز دقیقا از محتویات و تاریخ عرضه‌ی این بسته خبری در دست نیست، اما این اتفاق ممکن است در روزهای پیش رو رخ دهد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. بازی Surviving Mars در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از محتویات تازه‌ی این بازی منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید