کیفیت اجرایی Surviving Mars روی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس مشخص شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰

توسعه‌دهندگان Surviving Mars کیفیت اجرایی آن برروی پلی‌استیشن ۴ پرو ایکس‌باکس وان ایکس را مشخص کرده‌اند و خوشبختانه هر دو کنسول‌ میان‌نسلی کیفیت یکسانی را ارائه می‌دهند.

Surviving Mars برروی هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس با رزولوشن ۴K اجرا می‌شود و نکته‌ی مهم اینجاست که ۴K را به‌صورت اصلی و واقعی یا اصطلاحاً Native ارائه خواهد داد، نه با روش‌ها و ترفندهای مختلف مانند Checkerboarding. مدیر ارشد فناوری هیمیمونت گیمز (Haemimont Games) یعنی ایوان-آسن ایوانف (Ivan-Assen Ivanov) ضمن تایید این موضوع در گفت و گو با سایت گیمینگ بولت، راجع به این موضوع چنین بیان داشته است:

Surviving Mars از سرعت کمتر و محیط‌های وسیعی پر از بناها، پهپبادها و ساکنان کوچک بهره می‌برد. به همین دلیل بین رزولوشن و نرخ فریم اولویت را به رزولوشن دادیم و تمامی نسخه‌های کنسولی با نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه اجرا می‌شوند. پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان رزولوشون ۱۰۸۰p و پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس رزولوشن ۴K Native را ارائه می‌دهند.

عنوان فضایی و مدیریتی/استراتژیک Surviving Mars در تاریخ ۱۵ مارس مصادف با ۲۵ اسفند توسط پارادوکس اینترکتیو (Paradox Interactive) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.