بازی Downwell برای کنسول نینتندو سوییچ در حال توسعه است

۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

طبق تازه‌ترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اعلام شده که بازی Downwell همین حالا برای کنسول نینتندو سوییچ در حال توسعه است.

بازی Downwell در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی منتشر شد و توانست نمرات بسیار عالی و بازخوردهای مناسبی را به دست آورد. وظیفه ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو موپین (Mopin) بوده و شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) آن را منتشر کرده است. در آن زمان، این بازی برای دستگاه‌های اندرویدی و IOS منتشر شد و بازیکنان زیادی به تجربه‌ی آن پرداختند. همچنین ما در اواخر سال ۲۰۱۶، شاهد انتشار این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بودیم زیرا افراد زیادی خواستار تجربه‌ی آن برروی پلتفرم مذکور بودند.

در جریان گیم‌پلی این بازی، باید درحالی که در حال سقوط به اعماق یک چاه هستید، از برخورد به موانع بر سر راه نیز خودداری کنید که از هیجان بسیار زیادی برخوردار است. در واقع عنوان Downwell در دسته بازی‌های اعتیادآور قرار می‌گیرد که شاید برای اولین بار و با یک بار مرگ، گیم‌پلی آن را اذیت کننده بدانید اما با گذشت زمان، به خوبی با آن آشنا خواهید شد و هرلحظه می‌خواهید به سراغ آن بروید.

حال به تازگی سازندگان این بازی، اعلام کرده‌اند که عنوان Downwell برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد و در حال حاضر مراحل توسعه خود را پشت سر می‌گذارد. البته این بازی فقط در حالت TATE قابل بازی خواهد بود که البته با توجه به گیم‌پلی آن، وجود این نکته از قبل نیز انتظار می‌رفت. در واقع حالت TATE، شرایطی است که جوی‌کان های کنسول نینتندو سوییچ جدا شده و کنسول در حالت عمودی قرار می‌گیرد، سپس باید با استفاده از این جوی‌کان ها و به طور جداگانه به تجربه‌ بازی بپردازید.

البته استودیو موپین دیگر برروی این نسخه کار نخواهد کرد و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن، به دست استودیو رد فانتوم گیمز (Red Phantom Games) ساخته خواهد شد. تیم سازنده‌ی بازی در رابطه با این موضوع اعلام کرد:

بازی Downwell در حال حاضر برای کنسول نینتندو سوییچ در حال توسعه است. وجود حالت TATE نیز تایید شده است.

نا گفته نماند که مسئولین شرکت نینتندو ، در گذشته و در جریان برگزاری رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) اعلام کرده بودند که بازی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این بازی در چه زمانی به دست کاربران نینتندو سوییچ برسد. انتظار می‌رود که این بازی فقط برای کاربران ژاپنی عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید