تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ Downwell اعلام شد

۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به تازگی تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ Downwell را تعیین کرده است. بازی‌بازان کنسول ترکیبی نینتندو می‌توانند ماه آینده این بازی اعتیاد آور را تجربه کنند.

بیانیه‌ی منتشر شده در کانال دیسکورد (Discord) ناشر بازی به شرح زیر است:

Downwell یک بازی کنجکاوانه در مورد شخصی جوان است که برای پیدا کردن گنج‌های ناشناخته، با کفش‌های Gunboots خود به عمق یک چاه سفر می‌کند. همین‌طور به پائین و پا‌ئین‌تر رفته تا به محیط تاریکی برسید که پر از موجودات کثیف و اسرار مرموز مانند سنگ‌های قیمتی قرمز رنگ است. به فروشگاه‌هایی که در مکان‌های نامشخص قرار گرفته‌‌اند وارد شده و آیتم‌های موردنیاز خود را خریداری کنید؛ یا این‌که شخصیت خود را در فاصله‌ی باقی مانده تا مرحله بعدی ارتقا داده و برای کشف غار‌های پنهان که پر از اشیاء باارزش هستند، با هیولا‌های ساکن چاه مبارزه کنید. هیچ‌کدام از سفر‌های شما مشابه یکدیگر نخواهند بود.

Gunboot‌های شگفت انگیز – این Gunboot‌های زیبا و مرگبار به بازی‌بازان اجازه می‌دهند تا بارانی از گلوله را بر سر هیولا‌ها ببارند. همچنین با شلیک هر گلوله، سرعت سقوط شما کاهش خواهد یافت.

سلا‌ح‌ها و آیتم‌های منحصر به فرد – سلاح‌های متفاوت پیدا کنید، آیتم‌های عجیب بخرید و ارتقا‌های قدرتمندی که برروی بازی‌ شما تاثیر می‌گذارند را بدست آورید!

هر بار یک ماجراجویی جدید – هر مرحله در Downwell به صورت اتفاقی ساخته می‌شود؛ پس هیچ مرحله‌ای مشابه دیگری نخواهد بود. این باعث می‌شود تا شما هر بار یک ماجراجویی جدید را تجربه کنید!

موسیقی: ایریک سورکه (Eirik Suhrke)

طراحی صدا: جوناس ترنر (Joonas Turner)

بازی Downwell هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، تلفن‌های هوشمند مجهز به اندروید و IOS و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ در تاریخ پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید