گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدید بازی Spider-Man با محوریت چگونگی بازآفرینی شخصیت مردعنکبوتی

۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

به تازگی تریلری جدید از بازی تحسین شده‌ی Marvel’s Spider-Man منتشر شده است که چگونگی بازآفرینی شخصیت اصلی بازی را به تصویر می‌کشد.

همان‌طور که اطلاع دارید در ماه گذشته شاهد انتشار رسمی بازی انحصاری Marvel’s Spider-Man بودیم که توانست با کسب نمرات فوق العاده، به یک بازی ماندگار و عالی تبدیل شود و نظر طرفداران سری بازی‌های شخصیت مردعنکبوتی را به خود جلب کند. حال در جریان جدیدترین اخبار منتشر شده از این بازی، ما شاهد انتشار یک ویدئو جدید از بازی Marvel’s Spider-Man هستیم که با موضوع بازآفرینی شخصیت مردعنکبوتی منتشر شده است.

در این تریلر جدید، می‌توانید گفت و گو و صحبت‌های کاربردی عوامل سازنده‌ی بازی در استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) را مشاهده کنید که در رابطه با موضوع یاد شده صحبت می‌کنند. طبق گفته‌های آن‌ها، تیم سازنده‌ی قصد داشته تا یک بازی با موضوعات و اتفاقات کاملا جدید و تازه را به دست کاربران برساند که تا الان هیچ کدام از طرفداران مردعنکبوتی آن را تجربه نکرده باشند. در این حالی است که مردعنکبوتی به عنوان یکی از شخصیت‌های پرطرفدار، معروف و محبوب داستان‌های تخیلی و ابرقهرمانی شناخته می‌شود. حال بازآفرینی موفق شخصیت مردعنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man می‌تواند یک موقعیت کاملا چالش برانگیز و سخت برای سازندگان تداعی شود.

به طور دقیق‌تر، برنامه‌ی عوامل سازنده‌ی بازی برای اتفاقات عنوان Marvel’s Spider-Man این بوده که افرادی که تا الان با این مجموعه آشنایی نداشتند نیز بتوانند یک تجربه کاملا موفق و لذت‌بخش را به دست آورند. همچنین تمرکز اصلی سازندگان برروی خلق یک نتیجه بسیار خوب برای افرادی است که همیشه اتفاقات حول محور شخصیت مردعنکبوتی را دنبال کرده‌اند و از طرفداران دوآتیشه آن محسوب می‌شوند. در نهایت کسب رضایت تمامی اعضای جامعه طرفداران این مجموعه محبوب، هدف اصلی آ‌ن‌ها بوده است. طبق گفته سازندگان، در برخی از مواقع آن‌ها از کمیک Ultimate Spider-Man برای ساخت این بازی استفاده کرده و در بخش‌هایی از آن الهام گرفته‌اند. در تریلر تازه منتشر شده از بازی، می‌توانید به طور کامل جزئیات بازآفرینی شخصیت مردعنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Marvel’s Spider-Man در حال حاضر به طور رسمی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به صورت انحصاری در دسترس است. همچنین از اینجا می‌توانید به مطالعه نقد و بررسی بازی مذکور بپردازید که توسط مهدی رضایی به رشته تحریر درآمده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید