ماجراجویی اسرارآمیز…| نقدها و نمرات بازی Strange Brigade منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

به تازگی نقد‌ها و نمرات بازی Strange Brigade منتشر شده است که با یکدیگر مروی بر آن‌ها خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

بازی Strange Brigade در سبک شوتر سوم‌شخص توسط شرکت ربلین (Rebellion Developments) که سابقه‌ی ساخت عناوینی همچون اسنایپر الایت (Sniper Elite) را دارد توسعه یافته و شما می‌توانید نقدها و نمراتی که این بازی از منتقدان دریافت کرده است را در قسمت زیر مشاهده کنید.

۱۰/GamePitt 9.1

بازی Strange Brigade یکی از بهترین عناوین شوتر سوم‌شخصی است که در این چند وقت تجربه کرده‌اید. هنگامی که در حال نابود کردن زامبی‌ها به روش‌های مختلف نیستید، به حل کردن پازل‌های جذاب این بازی مشغول می‌شوید که این ترکیب بازی را از یکنواخت بودن خارج می‌کند. قابل ذکر است که حالت تک‌نفره‌ی بازی نیز به اندازه‌ی قسمت چندنفره‌ی آن لذت‌بخش است.

۱۰/Video Chums 8.2

بازی Strange Brigade قطعا ما را شگفت‌زده کرد؛ چرا که یکی از مفرح‌‌ترین بازی‌های حال حاضر است. تنوع فعالیت‌هایی که شما می‌توانید آن‌ها را انجام دهید بسیار زیاد است و همکاری با دوستانتان نیز این تجربه را ارزشمند‌تر می‌کند

۱۰/GameSpace 8.0

بازی Strange Brigade قطعا برای کسانی که آن را تجربه کنند لذت‌بخش خواهد بود. این عنوانی است که کار خود را با احتیاط شروع کرده است. شما می‌توانید احساس رضایتی که از یک بازی انتظار دارید را با از بین بردن زامبی‌ها در این بازی بدست آورید.

۱۰/Expansive 7.5

بازی Strange Brigade یک عنوان بسیار سرگرم کننده در سبک شوتر آنلاین است که حجم زیادی معما و پازل دارد. سیستم گیم‌پلی بازی لذت‌بخش است هرچند که ممکن است در طولانی مدت برای شما خسته کننده به نظر برسد. در بازی جای خالی حالت دو نفره‌ی آفلاین خالی است. با تمام این نکات، Strange Brigade یکی از بهترین بازی‌های آنلاین در حال حاضر است.

۱۰/IGN 7.5

در حالی که عنوان Strange Brigade در گذر زمان می‌تواند آزاردهنده باشد ولی فضای سال ۱۹۳۰، سیستم مبارزات، طراحی محیط و مبارزات ۴ نفره‌ی آن، این عنوان را به یک بازی شوتر سوم شخص قدرتمند تبدیل می‌کند.

۱۰/WellPlayed 7.3

عنوان Strange Brigade یک بازی شوتر سوم‌شخص است که قسمت آنلاین مفرح آن، سیستم گیم‌پلی تکراری آن را پوشش می‌دهد.

۱۰/Game Revolution: 7.0

شاید در نگاه اول این بازی تنها یک عنوان برای تجدید خاطره با بعضی عناوین قدیمی باشد، ولی گاهی اوقات تنها چیزی است که شما نیاز دارید همین است.

۱۰/App Trigger: 6.5

بازی Strange Brigade از فرمول همیشگی بازی های شرکت ربلین پیروی می‌کند ولی به اندازه کافی نکات جدید به آن اضافه نمی‌کند تا به یک بازی عالی تبدیل شود. نکات جالب و خنده‌دار بازی را کسالت‌بار بودن نجات می‌دهد.

۱۰/GamesRadar: 6.0

بازی Strange Brigade عنوانی است که شما برای مدت کوتاهی از آن لذت خواید برد ولی بعد از آن سریع به سراغ یک بازی بهتر و بزر‌گ‌تر خواهید رفت.

Total Gaming Network

بازی Strange Brigade نیاز من را به یک بازی اکشن سوم‌شخص آنلاین برطرف کرد. مراحل وسیع بازی که دارای راه‌های مخفی بسیار هستند بازی را لذت‌بخش می‌کنند. معماها نیز استراحت کوتاه ولی جالبی بین مبارزات نفس‌گیر بازی است.

بازی Strange Brigade در ۶ شهریور ۹۷ (۲۸ آگوست ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید