پیشرفت بازی‌بازان در دموی Anthem به نسخه‌ی اصلی منتقل نخواهد شد

۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

بازی Anthem قطعا یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پیش رو است. حال که صحبت از دموی این بازی شده، شرکت سازنده نیز اعلام کرده که میزان پیشرفت شما در این نسخه به نسخه‌ی کامل بازی منتقل نخواهد شد.

بازی Anthem ساخته‌ی استودیوی بایوویر (BioWare) قرار بود که در سال ۲۰۱۸ عرضه شود ولی با تاخیر مواجه و انتشار این بازی به سال ۲۰۱۹ موکول شد. به نظر می‌رسد که این بازی از عنوان قبلی این استودیو یعنی Mass Effect عملکرد بهتری از خود نشان دهد. بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر این فرانچایز جدید هستند و می‌خواهند بدانند که بایوویر آن‌ها را به چه دنیایی دعوت می‌کند. تجربه‌ی دموی این بازی می‌تواند یک دیدگاه نسبی به بازی‌بازان بدهد که آیا خرید بازی ارزش قیمت آن را دارد یا خیر. هنوز هم اطلاعات زیادی از آنچه قرار است در نسخه‌ی دموی بازی ببینیم در دسترس نیست، با این حال آقای بن ایروینگ (Ben Irving) تهیه‌کننده‌ی این بازی اعلام کرده است که بازی‌بازان پس از اتمام دوره‌ی نسخه‌ی دمو، با تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی باید تمام بازی را از ابتدا شروع کنند و هیچ پیشرفتی از دموی بازی به نسخه‌ی اصلی منتقل نخواهد شد.

اخیرا کارگردان این بازی نیز اعلام کرده بود که بین این بازی و ساخته‌ی استودیوی بانجی (Bungie) یعنی Destiny 2 که از دید گیمفا بهترین بازی چندنفره‌ی سال ۲۰۱۸ انتخاب شد، تفاوت‌های زیادی وجود دارد (شما می‌توانید خبر مربوطه را در این نشانی مطالعه کنید.) بازی Anthem قرار است که در تاریخ سوم اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شمسی مصادف با ۲۲ فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید