تریلری جدید از گیم پلی بازی NHL 19 منتشر شد

۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

به تازگی تیم سازنده بازی NHL 19، یک ویدئو جدید از این بازی منتشر کرده است که ما را بیش از پیش با این بازی آشنا خواهد کرد.

تا دو ماه دیگر، شاهد عرضه یکی از بازی‌های جدید شرکت EA Sports هستیم و قرار است تا عنوان NHL 19 به همراه جدیدترین پیشرفت‌های این سری و تغییرات گیم پلی، به دست علاقه‌مندان برسد. امکانات و حالت‌های مختلفی به بازی اضافه شده است تا کاربران دیگر هیچ روند تکراری در گیم پلی بازی مشاهده نکنند. از حالت‌های جدیدی که سازندگان به بازی NHL 19 اضافه کرده‌اند، می‌توان به بخش جدید World of Chel اشاره کرد که از بخش اصلی بازی، کاملا جداگانه ساخته شده است. همچنین دو بخش دیگر با نام‌های NHL Ones و NHL Pro Am در این بخش گنجانده شده و به تازگی معرفی شده‌اند که EA Sports تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کرده که ۱۸ دقیقه از گیم پلی این بخش را به تصویر خواهد کشید.

البته این ویدئو جدید، با بخش NHL Ones مرتبط خواهد بود که همان طور که گفته شد کاملا تجربه جدیدی خواهد بود. در جریان روند این بخش، بازیکنان باید به طور یک به یک در برابر یکدیگر قرار بگیرند و رقابت نفس‌گیری را آغاز کنند. همچنین تنها هدفی که بازیکنان در این مسابقه باید دنبال کنند، این است که نسبت به حریف خود گل‌های بیشری را وارد دروازه کرده و نتیجه مسابقه را به نفع خویش تغییر دهند.

در نهایت، زمین‌های برگزاری مسابقه‌های بخش NHL Ones، کاملا از بازی اصلی متفاوت خواهد بود. شما باید در شهر و در کوچه و خیابان مسابقه خود را آغاز کنید و مردم عادی شهر، بازی شما را تماشا خواهند کرد. همچنین تعدادی زمین جدید با حالت الماسی در بازی برای این بخش طراحی شده است تا در شب بتوانید در آن‌ها مسابقه دهید و شاهد یک زیبایی خاص در برگزاری این مسابقه در زمین مذکور باشید.

از طریق جدول مخصوص امتیازات این بخش، قهرمان‌ها و افرادی که توانسته‌اند بیش‌ترین امتیاز را به دست آورند، به دیگران معرفی خواهند شد و در صدر جدول ذکر شده قرار خواهند گرفت.

بازی NHL 19 در تاریخ ۲۳ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ مصادف با ۱۴ سپتامبر سال ۲۰۱۸، به طور رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید ۱۸ دقیقه‌ای منتشر شده از بخش NHL Ones بازی NHL 19 را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از دیگر اخبار جدید NHL 19، می‌توان به تغییر موتور فیزیک بازی اشاره کرد که این موتور جدید RPM نام خواهد داشت و برای سازندگان بسیار کاربردی خواهد بود. در جریان ساخت این موتور جدید، نبردهای تن به تن درون بازی بهتر طراحی شده‌اند و ما شاهد نزدیک شدن گیم پلی بازی به واقعیت هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب این مطلب، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید