حرکتی رو به جلو | نقد‌ها و نمرات NHL 19 منتشر شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵

بازی NHL 19 هم اکنون در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. به همین مناسبت شاهد انتشار نقد‌ها و نمرات آن هستیم که با یکدیگر مروری بر آن‌‌ها خواهیم داشت.

سری بازی‌های NHL عناوینی در سبک شبیه‌ساز ورزشی از مسابقات هاکی روی یخ هستند. حال امسال شاهد عرضه جدیدترین نسخه از این سری هستیم. در NHL 19 شما می‌توانید کنترل بیش از ۲۰۰ شخصیت برجسته مسابقات هاکی روی یخ را بر عهده بگیرید و با دیگران به رقابت بپردازید. در این نسخه الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تلاش کرده تا با ایجاد تغییراتی در روند توسعه بازی، بهبود‌های بسیاری در بخش‌های مختلف بازی ایجاد کند. از جمله این بهبود‌ها می‌توان به ایجاد تغییراتی در RPM Tech، موتور فیزیک بازی اشاره کرد.

بازی NHL 19 به تازگی عرضه شده است و هم‌زمان با عرضه‌ی این بازی نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروی بر آن‌ها خواهیم داشت.

PlayStation LifeStyle 9/10

تقریبا همه چیز در NHL 19 یک حرکت رو به جلو به حساب می‌آید. در حالی که برخی از حالت‌‌ها سهم بیشتری در جلب توجه سازندگان داشته‌اند اما به نظر می‌رسد که هر بخش از بازی پیشرفتی به خود دیده است.

۹/۱۰ GameSpace

در NHL 19 شما کاملا خودتان را غرق در گیم‌پلی خواهید یافت.

Playstation Universe 9/10

NHL 19 همچنان به بهبود و درخشش سری محبوب ورزشی خود ادامه می‌دهد. گیم‌پلی بازی روان است و به تمام اتفاقات محیط خود واکنش نشان می‌دهد. NHL 19 استاندارد‌های جدیدی تعریف می‌کند که بسیاری از عناوین سبک ورزشی می‌توانند از آن استفاده کنند.

App Trigger 8.5/10

با اصلاح بخش چندنفره و تمرکز برروی بخشی‌هایی که تجربه‌ای خلاقانه را ارائه می‌دهند، NHL 19 بهترین عنوان شبیه‌ساز ورزش هاکی روی یخ در نسل حاضر است.

COGconnected 8.3/10

در اینجا برای هر طرفدار هاکی روی یخ چیزی برای تجربه وجود دارد. طرفداران قدیمی می‌توانند از بخش آنلاین و حالت‌های مختلف بازی لذت ببرند و آن‌‌هایی که به دنبال تجربه‌ای تازه هستند، می‌توانند بخش World of CHEL تجربه کنند. درواقع NHL 19 تحولی عظیم در این سری ایجاد نمی‌کند اما به طور کل یک حرکت رو به جلو برای سری در نسل حاضر است.

GameSpot 8/10

NHL 19 عمدتا به دلیل کنترلی مناسب، ارائه‌ای جذاب از بخش‌های مختلف، وجود روش‌های مختلف برای بازی کردن و برتری کلی در نمایش فرهنگ هاکی روی یخ، عنوانی موفق است. حالت World of Chel روشی جدید برای تجربه بازی با دوستان در یک محیط رو باز خواهد بود. اما این تنها ویژگی جدید بازی است و شاید شنیدن این موضوع باعث ناراحتی طرفداران کهنه‌کار این سری شود.

USgamer 7/10

NHL 19 ریسکی جالب با ساخت حالت جدید World of Chel و ایجاد تغییراتی حیاتی در گیم‌پلی، به جان خریده است. در محموع حالت‌های مختلف گیم‌پلی قابل قبول هستند و تجربه‌ای سریع‌تر و نفس‌گیرتر را به بازی‌بازان ارائه می‌دهند که می‌توان از آن‌ها برای معرفی NHL 19 به بازی‌بازان جدید و طرفداران قدیمی هاکی روی یخ که از آن ناامید شده‌اند، استفاده کرد.

بازی NHL 19 هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید