معرفی موتور فیزیک بازی NHL 19

۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

به تازگی تریلری جدیدی از بازی NHL 19 منتشر شده است که موتور فیزیک جدید این بازی را با نام RPM به کاربران نشان می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

از بازی‌های جدید ورزشی که امسال شرکت EA Sports عرضه خواهد کرد، می‌توان به عنوان NHL 19 اشاره کرد که قرار است تا پیشرفت‌هایی جدید را نسبت به قبل به بازیکنان ارائه دهد و شاهد تغییرات چشم‌گیری باشیم. در جریان همین موضوع به تازگی، سازندگان بازی تریلری جدید از NHL 19 منتشر کرده‌اند که خبر از تغییر موتور فیزیک بازی می‌دهد. در واقع این موتور پیشرفته جدید، RPM Tech نام داشته و قادر است تا انتظارات سازندگان را برآورده کند.

در تریلر جدید منتشر شده، تهیه کننده‌ی بازی یعنی بن راس (Ben Ross) را به همراه یکی از بازیکنان تیم Nashville Predators یعنی P.K. Subban در استودیو EA Vancouver مشاهده خواهید کرد که در رابطه با این موتور جدید فیزیک بازی صحبت می‌کنند. در واقع تیم سازنده بازی، عملکرد و نوع بازی بازیکنانی قدرتمند و دارای قدرت بدنی بالا مثل P.K. Subban را تحسین می‌کنند و علاقه‌مند هستند تا بتوانند اکثر برخوردهای فیزیکی و این نوع مبارزات را در بازی به دقت طراحی کنند. علاوه بر بهبود چالش‌های بازیکنان درون زمین و نبردهای تن به تن که به لطف RPM Tech طراحی شده است، انیمیشن‌های بازی هم با دقت بالاتری ساخته می‌شود. همچنین موتور فیزیک جدید RPM Tech، قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند شرایط جدیدی را در نبردهای بازی وضع کنند تا بازی به واقعیت نزدیک باشد. همچنین کاربران در نبردهای تن به تن درون بازی، می‌توانند بر روی تمامی نقاط بدن فرد مقابل تاثیر گذار باشند و به نوعی در این نوع مبارزات پیروز شوند.

بازی NHL 19، در تاریخ ۲۳ شهریور سال ۱۳۹۷ مصادف با ۱۴ سپتامبر سال ۲۰۱۸، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

در نهایت می‌توانید تریلر جدید بازی را که موتور فیزیک جدید RPM Tech بازی NHL 19 را معرفی می‌کند، مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید