معرفی رویداد Road to Battlefield V

۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

چندی پیش شرکت الکترونیک آرتس، به صورت رسمی از رویداد Road to Battlefield V رونمایی کرد و در حال حاضر این رویداد در بازی در دسترس است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Battlefield V امسال قصد دارد تا به سراغ اتفاقات جنگ جهانی دوم برود و نبردهای خونین زیادی را به تصویر بکشد. مثل نسخه قبلی بازی، داستان این عنوان هم زندگی چند شخصیت مختلف را در طول جنگ جهانی دوم، روایت خواهد کرد و کاربران باید در نقش این شخصیتها قرار بگیرند. بخش چندنفره بازی، باتوجه به برگزاری نسخه بتا و اطلاعات موجود از آن، تغییرات چشم‌گیری نسبت به قبل داشته و قرار است تجربه‌ای هیجان انگیزتر را به کاربران ارائه دهد. از بزرگ‌ترین ویژگی‌های این بازی، می‌توان به رایگان بودن تمامی محتویات پس از عرضه، اشاره کرد.

حال به تازگی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) رویداد Road to Battlefield V را معرفی کرده است. این رویداد، در واقع یک مقدمه ایجاد شده برای نسخه V بازی می‌باشد که هم‌اکنون در نسخه‌های پیشین این بازی قرار گرفته است. این رویداد محتویات زیادی را با خود همراه دارد و کاربران قادر هستند با تجربه بخش چندنفره و به دست آوردن امتیازات، به سلاح‌ها، پوسته‌ها، بسته‌های دوبرابر کننده‌ی XP و سایر آیتم‌ها دسترسی داشته باشند.

این رویداد تا قبل از عرضه نسخه V، در دسترس خواهد بود و کاربران بازی‌های Battlefield 1 و Battlefield 4 می‌توانند از محتویات، پاداش‌ها و آیتم‌های رایگان آن برخوردار شوند. اما شاید مهم‌ترین نکته برگزاری این رویداد، بسته‌های الحاقی این بازی‌ها باشد. طی توضیحات سازندگان، قرار است تا قبل از عرضه نسخه جدید بازی، تمامی بسته‌های الحاقی دو نسخه قبلی بازی رایگان شود تا کاربران به طور کامل، نسخه‌های پیشین بازی را تجربه کرده و با اشتیاق به سمت نسخه V بروند.

رویداد Road to Battlefield V هم اکنون در حال برگزاری است و می‌توانید از آیتم‌ها و جوایز ارزش‌مند آن بهره‌مند شوید. بازی Battlefield V در تاریخ ۲۴ مهر ماه مصادف با ۱۶ اکتبر، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید