ماد گرافیکی جدیدی برای بازی Battlefield 1 منتشر شد

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

امروز ماد جدیدی برای بازی Battlefield 1 در دسترس قرار گرفت که به بهبود کیفیت و گرافیک آن می‌پردازد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر افراد، ویدئویی از این ماد در دسترس قرار گرفته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، Battlefield یکی از سری بازی‌های جذاب و دوست‌داشتنی دنیای آثار ویدئویی است که که با سبک‌های تیراندازی اول‌شخص ساخته شده است. استودیوی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز وظیفه‌ی تولید نسخه‌های آن را به عهده داشته است. نسخه‌ی اول این سری بسیار خاطره‌انگیز است و به همین دلیل، بازی‌بازان زیادی هنوز هم از تجربه‌ی آن دست نمی‌کشند. مادسازان نیز ترجیح می‌دهند تا مادهای جالب و عجیب خود را برای این بازی ساخته و عرضه کنند که اتفاقات اکثر آن‌ها با استقبال خوب هواداران مواجه می‌شود.

حال امروز یکی از مادسازان معروف اقدام به انتشار ماد تازه‌ای برای بازی Battlefield 1 کرده است که گرافیک و کیفیت آن را بسیار بیشتر از قبل می‌کند. به گفته‌ی بسیاری از بازی‌بازان، این ماد باعث شده است تا این نسخه شبیه به عناوین بازسازی شده شود. این عنوان وقایع جنگ جهانی اول را روایت می‌کند؛ بنابراین تجربه‌ی آن با بهترین کیفیت می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. اگر شما هم از دوستداران Battlefield 1 هستید، حتما این ماد را بر روی رایانه‌های شخصی خود اعمال کنید.

قابل ذکر است که مادسازی به نام AD Massicuro ماد ذکر شده را ساخته است و در حال حاضر هم بر روی تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد سری Battlefield، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری در این رابطه را تماشا و دانلود نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

11
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید