عنوان Monstrum به پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان می‌آید + تریلر معرفی بازی

۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

عنوان Monstrum که در سبک بقا و وحشت می‌باشد، سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در استیم منتشر شد. حال قرار است این عنوان هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی برای کنسول‌های اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

Soedesco، ناشر بازی، هنوز تاریخ انتشار این عنوان بر روی کنسول‌ها را اعلام نکرده است. در ادامه توضیحاتی در مورد بازی که Soedesco ارائه کرده است را می‌خوانید:

Monstrum به صورت رویه‌ای دنبال می‌شود؛ بنابراین هر بازیکن در طول تجربه خود با ترس‌های جدیدی روبرو خواهد شد و مجبور به کشف تاکتیک‌های جدید خواهد شد. هدف بازی این است که از یک کشتی باری متروکه که سه هیولای دلهره‌آور در آن جولان می‌دهند، فرار کنید. این هیولاها با اسامی Brute، Fiend و Hunter شناخته می‌شوند. هر هیولا رفتار مخصوص به خود را دارد و در برخورد با هر یک از آنان باید رویکردی متفاوت را در پیش بگیرید. این موضوع در ترکیب با این واقعیت که محیط بازی هر بار تغییر می‌کند، Monstrum را برای هر بازیکنی تبدیل به یک تجربه منحصر به فرد کرده است.

ویژگی‌های کلیدی:

  • در هر بار بازی، برای زنده ماندن در محیط‌های مختلف و با هیولاهای متفاوت تلاش کنید.
  • از هر چیزی که پیدا کرده‌اید برای از مقابله با هیولاها و فرار از کشتی استفاده کنید.
  • زنده بمانید و یا در صورت کشته شدن باید از اول شروع کنید. موفق باشید. دویدن را شروع کنید!
  • مخفی شوید، حواس هیولاها را پرت کرده و فرار کنید؛ اما مراقب باشید که در تله‌های متعدد بازی گرفتار نشوید.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی برای کنسول‌ها را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید