تریلر جدیدی از گیم‌پلی عنوان Empire of Sin منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱

استودیوی سازنده Empire of Sins، طی نمایش اخیر خود از گیم‌پلی بازی، اطلاعات جدیدی را از محتویات آن منتشر کرد.

سازندگان بازی مافیایی – استراتژی Empire of Sins، یعنی استودیو رومرو گیمز (Romero Games) و پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive)، به تازگی نگاه عمیق‌تری به این بازی انداختند. طی نمایش تقریبا طولانی گیم‌پلی، علاوه بر ظاهر بازی و گیم‌پلی آن، اطلاعاتی جدید درباره بازی منتشر کردند.

در بازی Empire of Sin، بازیکنان می‌توانند به جای یکی از ۱۴ رئیس خلافکاران واقعی چیکاگو، در دوره منع الکل در آمریکا، بازی کنید. هر کدام از این کارکترها توانایی‌های مختص به خود را در مسائل مختلف، از جمله مبارزه، تکنیک‌های مذاکره و استراتژیک در اختیار دارد. جالب‌تر اینکه که از قابلیت خاص یکی از چهارده رئیس، شخصی با نام چارلز، رونمایی شد. قابلیت خاص چارلز، “کفر” نام دارد و به نظر می‌آید دارای شاتگانی است که دشمنان را پرتاب می‌کند و به زره‌‌ی آن‌ها آسیب می‌زند. می‌توانید در قسمت پایین این ویدئو را تماشا کنید.

Empire of Sin در ایتدا قرار بوده است که در نیمه اول ۲۰۲۰ منتشر شود، ولی پس از تاخیر خوردن تاریخ انتشار آن، در پاییز امسال برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سویچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. منتظر خبر های بیشتر از این بازی از سایت گیمفا باشید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید