ویدئو گیمفا: مدیحه ای در وصف هنر… / Ori and the blind forest “در یک نگاه”

۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت تمامی کاربران فهیم و بزرگوار وبسایت بزرگ گیمفا. امیدوار هستم که در سلامتی کامل به سر برده و در کنار روند زندگی روزمره، از تجربه بازی های محبوبتون هم لذت ببرید. در راستای ادامه روند بخش ویدئویی گیمفا، از این هفته بخش جدیدی را برای شما عزیزان آغاز می کنیم با نام “در یک نگاه” که در ویدئوهای این بخش، نه به صورت یک نقد و بررسی کامل، بلکه به صورتی خیلی خلاصه و چند دقیقه ای، بازی های مختلف بزرگ و کوچک را بررسی می کنیم تا اینگونه بتوانیم بازی های بیبشتری را پوشش دهیم و در کنار نقدهای کامل ویدئویی که در مورد بازی های بزرگ انجام می دهیم و شاهد ویدئوهایی حدودا ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای هستید، بازی های نسبتا کوچکتر ولی بسیار باکیفیت را نیز در بخش ویدئوها پوشش دهیم تا تنوع ویدئوهایمان نیز بالاتر رود و شما نیز بتوانید در قالب یک ویدئوی چند دقیقه ای، با برخی بازی ها بیشتر آشنا شوید. در واقع در این بخش همان طور که از نامش پیداست، برخی بازی های زیبا و جذاب را فقط “در یک نگاه” بررسی می کنیم و به آن ها می پردازیم. امید داریم که این بخش جدید نیز مانند سایر ویدئوهای نقد و بررسی و ۱۰ برتر و.. مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد، زیرا که بدون هیچ شکی حق کاربران عزیز ما است که به مانند وبسایتهای بزرگ دنیا مطالب ویدئویی اعم از نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … را در اختیار داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل ۱ تا ۲ عدد در هفته باشید و این گونه، تنوع مطالب وبسایت گیمفا نیز تکمیل گردد.

ویدئو گیمفا: مدیحه ای در وصف هنر… / Ori and the blind forest “در یک نگاه”

در نخستین قسمت از بخش ویدئویی جدید “در یک نگاه” گیمفا، به سراغ یکی از عناوین بسیار زیبا و هنرمندانه سال ۲۰۱۵ با نام Ori and the blind forest رفته ایم و در قالب یک ویدئوی چند دقیقه ای، بررسی کوتاهی را در مورد این عنوان برای شما عزیزان انجام داده و سعی کرده ایم در این ویدئو به صورت مفید و مختصر و با ارائه تصاویری جذاب از بازی، شما را با آن آشناتر کنیم، مخصوصا از آن جایی که نسخه جدید این سری نیز با نام Ori and the will of the wisps معرفی شده و در راه است و شاید در همین کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 نیز به آن پرداخته شود، خالی از لطف نخواهد بود که یادی کنیم از نسخه اول این فرنچایز که با موفقیت خود، راه را برای انتشار نسخه جدید نیز باز کرد.

Ori and the blind forest

کاملا واقف هستیم که در مسیرمان اشکالات و ایراداتی وجود دارد و مطمئن باشید که خود ما نیز از آن ها آگاه هستیم و در صددیم تا در هر ویدئوی جدید ایرادات را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل تر و باکیفیت تر از هر نظر را بری شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا که همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیاقت کاربران گیمفا فقط و فقط بهترین هاست. پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب گیمفا لذت ببرید زیرا به داشتن کاربرانی مثل شما افتخار می کنیم. بیشتر از این صحبت نمی کنم و توجه شما را در ادامه به نخستین قسمت بخش ویدئویی جدید “در یک نگاه” که به بازی Ori and the blind forest اختصاص یافته است جلب می کنیم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان و دوستان هستیم.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P         |            دانلود با کیفیت ۴۸۰P

 

همچنین شما عزیزان می توانید این ویدئو و دیگر ویدئوهای گیمفا را از کانال های یوتیوب و آپارات گیمفا نیز تماشا فرمایید.

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید